Efes Selçuklu çocuklar ayakta alkışlandı

Efes Selçuk Belediyesi Çocuk Tiyatro Grubu tarafından “Okul Günlükleri” adlı oyunu sahnelendi.  Oyun sonunda Efes Selçuklu çocukların performansı ayakta alkışlandı.

Efes Selçuklu çocuklar ayakta alkışlandı

39 çocuğun sahne aldığı, yönetmenliği Gülhan Ayhan tarafından yapılan oyunda öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin eğitim hayatına ilişkin yaşadıkları durumlar mizahi bir dille anlatıldı.

Efes Selçuk Belediyesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Salonu’nda sahnelenen Okul Günlükleri adlı oyun kalabalık bir seyirci grubu tarafından izlendi. Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, oyunun sonunda sahneye çıkarak; “ İlham Veren Kentin ilham veren çocuklarını ayakta alkışlıyoruz. Efes Selçuk Belediyesi bünyesinde hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik bir tiyatro kursunun açılması için çok emek sarf ettik. Çocuklarımız bu tiyatro kursu sayesinde tiyatronun sahnesine adım atmanın yanı sıra bir sanat dalı ile ilgilenmenin, topluluk önünde kendilerini ifade etmenin özgüvenini de yaşayacaklar” dedi. Başkan Ceritoğlu Sengel konuşmasının ardından oyunda rol alan tüm çocuklara teşekkür sertifikası verdi. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0