Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yılı! Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yılı!

En yakın çalışma arkadaşlarının muhtarlar olacağını belirten İstanbul “Talep ve önerileri ilk ağızdan dinleyeceğiz ve belediye olarak çözüm üreteceğiz. Balçova’yı Balçovalılar ile birlikte yöneteceğiz” dedi.

“İZMİR’DE FARK YARATACAĞIZ”
Balçova’nın en genç belediye başkan aday adayı Yiğit İstanbul, mahalle muhtarını tek tek ziyaret etti, ilçenin temel ihtiyaçlarını ilk ağızdan dinledi. Yerel seçimlerin Balçova’ya değişim ve yenilenme getireceğini belirten İstanbul, en yakın çalışma arkadaşlarının muhtarlar olacağını söyledi. İlçenin turizm potansiyelini güçlendirecek projeler üreteceklerini belirten İstanbul, kültür- sanat alanındaki çalışmalarla da fark yaratacaklarını belirtti.

“BALÇOVA’YI HALKLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”
Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Yiğit İstanbul “Yerel seçimler Balçova için de değişim ve yenilenme anlamı taşıyor. Bu değişimi önce sokaklarımızda başlatacağız. Mahallelerin tüm sorunlarına hakim olan muhtarlarımız en yakın çalışma arkadaşlarımız olacak. Talep ve önerileri ilk ağızdan dinleyeceğiz ve belediye olarak çözüm üreteceğiz. Balçova’yı halkla birlikte yöneteceğiz! Yeraltı zenginliklerimizle turizm potansiyelimizi artıracak, kültür- sanat alanındaki çalışmalarımızla İzmir’in gözbebeği olacağız. Sosyal sorumluluk projelerimizle İzmir’de fark yaratacağız” dedi. 

Editör: TE Bilisim