Narlıdere'ye bir ödül daha

Narlıdere Belediyesi, İkinci Yüzyıl Derneği tarafından ödüle layık bulundu.

Narlıdere'ye bir ödül daha

Ankara’da düzenlenen ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı törende İkinci Yüzyıl Yerel Yönetimler Proje Ödülleri’nde Narlıdere Belediyesi, ‘Üretici Kadın Kooperatifi’ ve ‘Hoş geldin Bebek’ projesi ile ödül aldı. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmetlerini sürdüren Narlıdere Belediyesi, bir ödülün daha sahibi oldu. Narlıdere Belediyesi, İkinci Yüzyıl Derneği tarafından ödüle layık bulundu. Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirilen İkinci yüzyıl Yerel Yönetimler Proje Ödülleri Töreni’nin Onur Konuğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. İkinci Yüzyıl Yerel Yönetimler Proje Ödülleri’nde Narlıdere Belediyesi, ‘Üretici Kadın Kooperatifi’ ve ‘Hoş geldin Bebek’ projeleri ile ödül aldı. Başarılı bulunan belediyelerin ve başkanlarının ödül aldığı gecede konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel yönetimlerin bütün zorluklara rağmen halka hizmet etmek için büyük sorumluluklar üstlenerek görevlerini yaptığını ifade etti. 

Sorunların çözümü konusunda yerel yöneticilerin ellerini taşın altına koyduğunu belirten Kılıçdaroğlu, “Belediye başkanları, bulundukları beldedeki sorunları çözmek için olağanüstü çaba harcıyor. Bu çabayı harcarken ise, son derece sınırlı kaynakları olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bu anlayışla hareket eden bütün belediye başkanı arkadaşlarıma, hiçbir parti farkı gözetmeksizin yürekten teşekkür ederim” dedi.

‘VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ’ 

Narlıdere halkı için çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini belirten Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, “Herkesin eşit hizmet aldığı bir Narlıdere hayal ederek bu yola çıktık. Bu yolculukta birçok önemli projeyi hayata geçirdik. ‘Üretici Kadın Kooperatifi’ ve ‘Hoş geldin Bebek’ projelerinin ödüle layık bulunması bizleri çok sevindirdi. Bizleri bu ödüllere layık görenlere çok teşekkür ediyorum. Bu ödül, bizim ne kadar doğru yolda olduğumuzu önemli bir göstergesi oldu. Halkımızın eşit ve kesintisiz hizmet alması için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Narlıdere Belediyesi, son olarak geçtiğimiz Aralık ayında İngiltere merkezli Livcom’dan (Uluslararası Yaşanabilir Topluluklar Ödülleri) ‘Bronze Awards’ ödülüne layık bulunmuştu. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0