Narlıdere'de mezarlıklar bayrama hazır

Narlıdere sınırları içerisinde bulunan Yukarı Narlıdere Mezarlığı, Aşağı Narlıdere Mezarlığı ve Yeni Köy Mezarlığı’nda kapsamlı temizlik yapıldı.

Narlıdere'de mezarlıklar bayrama hazır

 Narlıdere Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekiplerin yaptığı temizlik ile mezarlıklar, Ramazan Bayramı’na hazırlandı.

Narlıdere Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor.  İzmir Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı’nın “Mezarımı Temiz Tut” projesi, kapsamında Narlıdere Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 40’a yakın personel ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı Temizlik Ekipleri ile Narlıdere sınırları içerisindeki mezarlıklarda kapsamlı temizlik çalışması yaptı. Yukarı Narlıdere Mezarlığı’ndan başlayan temizlik çalışmaları, sırasıyla Aşağı Narlıdere ve Yeni Köy Mezarlığı’nda devam etti. Temizlik çalışmalarına İzmir Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı Yöneticileri ile Narlıdere Belediyesi Başkan Yardımcısı Çağrı Sofu katıldı. Narlıdere’deki üç ayrı mezarlık da Ramazan Bayramı için ziyarete hazır hale getirildi. 

‘DAYANIŞMA İLE KENTİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ’

Mezarlıkların her daim düzenli olarak temizlendiğini belirten İzmir Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Hülya Şahin, “Narlıdere’de bulunan 3 ayrı mezarlığın temizliğini toplamda 100’e yakın personel ile birlikte gerçekleştirdik. Sadece bayram için değil, her zaman mezarlıkların temizlik ve bakım çalışmalarına özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın en sevdiklerini emanet ettiği mezarlıkların her daim temiz tutulması gerekiyor” dedi.  Narlıdere Belediye Başkanı Çağrı Sofu ise, “İlçe sınırlarımızda bulunan Yukarı Narlıdere Mezarlığı, Aşağı Narlıdere Mezarlığı ve Yeni Köy Mezarlığı’nda çok kapsamlı bir çalışma yaptık. İzmir Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı Ekipleri ile Narlıdere Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ortak bir çalışma gerçekleştirdik. Mezarlıkları sadece bayram için değil her daim temiz tutmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0