Menderes’teki sahillere bir mevsim değil her mevsim hizmet

Menderes Belediyesi, ilçenin sahil kesiminde yer alan Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli bölgelerinde çalışmalarına devam ediyor.

Menderes’teki sahillere bir mevsim değil her mevsim hizmet

İlçenin önemli turizm kaynaklarından olan Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli bölgelerinde hizmetler sadece yaz aylarında değil 12 ay kesintisiz sürüyor.

Sahil bölgesinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “İlçemizin önemli bir kesimini oluşturan sahil şeridimizde çalışmalarımız dört mevsim devam ediyor.” dedi.

“Sadece yazın çalışmak vatandaşa haksızlık”

Başkan Kayalar, sahil bölgesindeki mahallelerde vatandaşların yaz-kış ikamet ettiğini belirterek şunları kaydetti:

“Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli bölgelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın çoğu her mevsim ikamet eden kesim. Sadece yaz mevsiminde çalışmalar yaparsak onlara haksızlık etmiş oluruz. O yüzden bir mevsim değil, her mevsim hizmet anlayışını benimseyerek vatandaşımızın yanında oluyoruz.”

Kış aylarında yağmurların artmasıyla birlikte vatandaşların sıkıntı yaşadığını vurgulayan Başkan Kayalar, şöyle devam etti:

“Göreve geldiğimizden bu yana sahil bölgesinde yaz-kış ikamet eden vatandaşlarımızın yağmur yağdığı zaman mağdur olmaması için yağmur kanalı ve mazgal çalışmalarımızı yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Son olarak Özdere Orta Mahalle 1076 Sokak’taki bölge halkının yıllardır talep ettiği yağmur kanalı ve mazgal sorununu çözerek vatandaşlarımızın mağduriyetliğini giderdik. Menderes’imizin her noktası için çalışmalarımıza devam edeceğiz.''

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0