Menderes'te binlerce yurttaşa evde bakım hizmeti verildi

Menderes Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile kapsamında hayata geçirdiği evde bakım hizmetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından toplamda 30 bin 153 vatandaşa hizmet verildiği belirtildi.

Menderes'te binlerce yurttaşa evde bakım hizmeti verildi

Menderes Belediyesi bünyesinde bulunan Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından Menderes’in tüm mahallelerine eşit hizmet anlayışı ile vatandaşlara yardım elini uzatıyor.

Kurulduğu günden bugüne kadar Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından toplamda 30 bin 153 vatandaşa hizmet verildiği belirtildi. 

Bu kapsamda 6 bin 386 vatandaşa ambulans hizmeti, 474 vatandaşa hemşirelik hizmeti, 455 vatandaşa kişisel bakım hizmeti, 301 yeni doğan bakım hizmeti, 43 vatandaşa fizik tedavi hizmeti ile vatandaşa hizmet götürüldüğü ifade edildi.

Önceliğimiz vatandaşımız

Menderes Belediyesi Başkan Vekili Erkan Özkan, “Sosyal belediyecilik anlayışını çok önemsiyor ve verdiğimiz vereceğimiz hizmetleri bu doğrultuda biçimlendiriyoruz. Belediyemiz bünyesindeki tüm müdürlüklerimizle sıkça toplantılar yapıyor çalışma arkadaşlarımızla beraber bu konuda her fırsatta hassasiyetimizi ortaya koyuyoruz” dedi.

Her alanda sosyal belediye

Başkan Vekili konuşmalarına ek olarak; “Sosyal Belediyecilik sadece evine ekmek götüremeyen, çocuğuna kırtasiye malzemesi alamayan vatandaşlara yardım etmek demek değildir. Bu kapsam Sağlık İşleri Müdürlüğümüzün, vatandaşlarımıza sağladığı hizmet ile hayat kalitelerinin yükselmesi önemli ve de çok kıymetlidir. Vatandaşlarımızın maddi manevi yanlarında olduğumuzu bilmeleri bizleri oldukça mutlu etmekte. Menderes Belediyesi olarak vatandaşlarımızın her anlamda yanlarındayız ve destekçileriyiz." dedi.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0