Menderes Belediyesi’nden ilçeye yeni yeşil alan

Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Kemalpaşa ve Cüneytbey mahallelerine bin 600 metrelik yeni yeşil alan kazandırdı. Menderes Belediye Başkan Vekili Erkan Özkan, “Menderesimizin çehresini değiştirmek için ilçemizin genelinde yeşil alan çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Menderes Belediyesi’nden ilçeye yeni yeşil alan

Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Kemalpaşa ve Cüneytbey mahallelerinde yeşil alan çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışmalarla ilçenin çehresi değişirken vatandaşların yürüyüş ve spor yapabilecekleri yeni alanlar da hizmete açıldı.

Menderes’e yeşil alan kazandırılmaya devam edilecek

Yapılan yeşil alan çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ilçenin genelinde yeşil alan çalışmalarının devam edeceğini belirterek şunları kaydetti:

“Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz Kemalpaşa 163 Sokak ve Cüneytbey Mahallesi 674 Sokak’taki yeşil alan çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışmalarla yaklaşık 1.600 metrekare alan yeşillenirken vatandaşlarımız da yürüyüş ve spor yapacak yeni alanlara kavuşmuş oldu. Menderes’imizin genelinde yeşil alan çalışmalarımız devam edecek.”  

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0