İzmir Konfederasyonu‘nda yeniden “Ademhan” dönemi

İzmir Sivil Toplum Kuruluşları çatısı ve ilk konfederasyonu olan İzmir Konfederasyon Başkanlığı’na oy birliğiyle Ferhan Ademhan seçildi.

İzmir Konfederasyonu‘nda yeniden “Ademhan” dönemi

Ademhan, yaptığı açıklamada “Yedi yıl önce İzmir’de birlik ve beraberlik ile sivil toplum kuruluşlarının gücünün anlaşılması ve hak ettiği değeri alması için kurduğumuz İzmir Konfederasyonu çok büyük ve başarılı işlere imza attı. 7 yıl aradan sonra İzmir Konfederasyon yönetimi ve başkanı Yalçın Kocabıyık tarafından oy birliğiyle bir dönem daha başkanlık yapmam için karar alındı. Teklifi kabul ettim, görev bildim. Şimdi 7 yıl öncesinden yarım kalan projelerimizi tamamlamak adına görevi kabul ettim.” dedi.

“İZMİR KONFEDERASYONU HAK ETTİĞİ YERDE DEĞİL”

Ademhan, “Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçte yaşananlara duyarsız kalamazdım, İzmir’in sivil toplum kuruluşlarının en üst noktası olan İzmir Konfederasyon başkanlığını kabul ettim ve birlikte İzmir’imiz için hayırlı hizmetler yapmayı Allah nasip etsin. O dönemde medyadan bir arkadaşımız sivil toplum kuruluşlarının efendisi diye bana sıfat yakıştırmıştı. Ben İzmir’de sivil toplum kuruluşların çatısı olan İzmir Konfederasyonu'nu hak ettiği yerde olmadığını düşünüyorum. Hak ettiği yere getirilmesi için federasyon başkanlarımla beraber birlik beraberlik içinde elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz” diye konuştu.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0