CHP Urla'dan 'zam duvarı'

Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Gençlik Kolları tarafından, elektrikten doğalgaza bir çok alanda gerçekleştirilen zamları protesto etmek adına 'Zam Duvarı' oluşturuldu.

CHP Urla'dan 'zam duvarı'

Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur, ilçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kollarının katıldığı etkinliğe önceki dönem İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da destek verdi. 

18 Şubat 2022 Cuma günü Urla Park Kave'si önünde bir araya gelen partililer, yüksek zamları protesto etmek adına 'Zam Duvarı'na elektrik faturalarını astı. 

"Yandaşlar için değil halkımız için çalışın"

Cumhuriyet Halk Partisi Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur etkinlik sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Meclis Üyelerimiz, Parti Yönetimimiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız ile birlikte Park Kave önünde kurduğumuz "Zam Duvarı"na elektrik faturalarımızı asarak yapılan zamlar sonucu gelen yüksek fiyatları protesto ettik. Halkımız artık nefes alamıyor. Yandaşlar için değil halkımız için çalışın! Zamları geri çekin!" ifadelerine yer verdi. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0