CHP İzmir’de saha çalışmaları tam gaz: Başkan Yücel'den Kiraz mesaisi

Esnaf ve vatandaşların sorunlarına dikkat çekmek için gerçekleştirdiği saha çalışmalarına tüm hızıyla devam eden CHP İzmir örgütü çalışmalar kapsamında bugün Kiraz ilçesini ziyaret etti. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Kiraz ziyaretinde ilçenin köylerini gezerek vatandaşların sorun ve şikayetlerini dinledi.

CHP İzmir’de saha çalışmaları tam gaz: Başkan Yücel'den Kiraz mesaisi

CHP İzmir İl Örgütü, esnaf ve vatandaşların sorunlarına dikkat çekmek için gerçekleştirdiği saha çalışmalarına devam ediyor.

İki günlük saha çalışması kapsamında dün CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel önderliğinde Ödemiş ilçesinde vatandaşlara bir araya gelen CHP heyeti, çalışmalarına bugün Kiraz ilçesiyle devam etti. 

Başkan Yücel’e saha çalışmasında CHP İzmir İl Sekreteri Ahmet Yıldız ve CHP Kiraz İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya eşlik etti. 

İlçenin köylerini ziyaret eden Yücel, saha çalışması kapsamında esnaf, çiftçi ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve şikayetlerini dinleyerek CHP’nin çözüm önerilerini aktardı.

Çalışmaya ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Yücel, şu ifadeleri kullandı; “Bugün de Kiraz İlçemizde Haliller, Kaleköy, Çayağzı ve Karaburç köylerinde hemşehrilerimizle bir araya geldik. Esnafın da, çiftçinin de, emeklinin de sorunu aynı. Artık baş edilemeyen hayat pahalılığı!”

BİR GÜNDE İKİ DAYANIŞMA YEMEĞİ

CHP heyeti, Kiraz programının ardından CHP Bayındır İlçe Başkanlığı’nın organize ettiği dayanışma yemeğine katılacak.

CHP heyeti, Kiraz mesaisinin ardından Bayındır’da ilçe başkanlığının ev sahipliğinde düzenlenecek örgüt dayanışma yemeğine katılacak. Yemeğe yaklaşık bin kişinin katılmasının bekleniyor

İkinci bir örgüt dayanışma yemeği de CHP Menemen İlçe Başkanlığı tarafından düzenleniyor. Saat 20.00’de, Rüya Garden Arena’da başlayacak dayanışma yemeğine Kiraz ve Ödemiş’teki saha çalışmalarında yer almayan milletvekilleri ile ilçe örgütlerinin katılması bekleniyor. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0