Bornova'da 14 Şubat’a özel 'Hediyelik Eşya Günleri'

Bornova Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinlikler düzenliyor.

Bornova'da 14 Şubat’a özel 'Hediyelik Eşya Günleri'

Bornova Kadın Girişimi ve İşletme Kooperatifi işbirliği ile her sene, yeni yıl ve sevgililer gününe özel olarak düzenlenen ‘Hediyelik Eşya Günleri’ bu sene 14 Şubat Pazartesi günü 11:00-17:00 saatleri arasında Büyükpark içinde Bornovalılar ile buluşacak. Ayrıca Sevgililer Günü’ne özel olarak Küçükpark’ta dans gösterisi ve fotoğraf çekim alanları da yapılacak.

Bornova Kadın Girişimi ve İşletme Kooperatifine kayıtlı Bornovalı kadınların el emeği ürünlerini sattığı özel ‘Hediyelik Eşya Günleri’nde 30 stant yer alacak.  Stantlarda, takıdan ahşap boyamaya, anahtarlıktan çeşitli aksesuarlara, eldivenden atkıya kadar pek çok hediyelik Bornovalıların beğenisine sunulacak. Bornova’da gençlerin yoğun olarak bulunduğu Küçükpark’taysa  saat 10:00 da başlayacak olan etkinlikte dans gösterisi, güne özel olarak tasarlanan fotoğraf çekim alanı yer alırken, sevgililer günü kurabiyeleri de dağıtılacak.  

Sevgililer günü için hediye almak isteyen Bornovalıları Hediyelik Eşya Günleri’ne davet eden Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, kadınların ekonomin içerisinde daha etkin bir şekilde yer almasının önemine dikkat çekti.  Özel etkinliklerle üretim yapan kadınlara destek olmanın önemine de vurgu yapan Başkan İduğ, “Bu tarz etkinliklerle kadınlarımıza destek vererek emeklerinin karşılık bulmasını ve ekonomik kazanca dönüşmesini hedefliyoruz” dedi.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0