Aydın Pehlivan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a festival daveti

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı 1. Uluslararası Menemen Çömlek Festivali'ne davet etti.

Aydın Pehlivan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a festival daveti

 İzmir'in Menemen ilçesini 7-9 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 1. Uluslararası Menemen Çömlek Festivali heyecanı sardı.

6000 yıldır çömlekçiliğin kalbinin attığı Menemen’de hazırlıklar sürerken, Ankara'da temaslarda bulunan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bu yıl ilk kez düzenlenecek festivale davet etti. Pehlivan'a AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ da eşlik etti.

Aydın Pehlivan, Menemen’in simgesi çömlekçiliğin gelişimine katkı koymak için çalışmalarını sürdürürken davete ilişkin sosyal medya hesabından, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 6000 yıllık görkemli bir geçmişe sahip ilçemizde gerçekleştireceğimiz 1. Uluslararası Menemen Çömlek Festivalimizi onurlandırması için davette bulunduk." paylaşımını yaptı.

Öte yandan Pehlivan, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan'ı da festivale davet etti. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0