AK Partili Sürekli'den CHP'li mevkidaşı Yücel'e yanıt: AK Parti, anket yarıştırmaz; hizmet yarıştırır

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, CHP'li mevkidaşı Deniz Yücel'e yanıt verdi. AK Partili Sürekli sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "CHP, İzmir’de sokağa çıkmaya sayemizde başladı dersek yanlış olmaz! CHP İzmir’in kimyasının bozulduğu açık! Şehri, başta pis koku olmak üzere; sorunlar silsilesiyle baş başa bırakıp Tire’de, Bergama’da gezmeleri çözüm değil! AK Parti, anket yarıştırmaz; hizmet yarıştırır, önce halka kulak verir!" dedi.

AK Partili Sürekli'den CHP'li mevkidaşı Yücel'e yanıt: AK Parti, anket yarıştırmaz; hizmet yarıştırır

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, CHP'li mevkidaşı Deniz Yücel'in dün Tire'de yaptığı açıklamalara yanıt verdi.

Cumhur İttifakı'nın oylarının gerilediğini ileri süren CHP'li Yücel, "Tire’de il yönetim kurulu üyelerimiz ile Pazar ve sanayi esnaflarımızı, STK ve odaları ile vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz ziyaretler ve çalışmalar gerçekleştirdik. Türkiye’nin en büyük pazarlarından Salı pazarında temaslarda bulunduk. Biz CHP olarak hep sahada, çarşı da, pazar da İzmirlilerin yanındayız. Vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları zaten biliyoruz ama  bu sıkıntıları yerinde görmek ve dinlemek istedik" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

"SOKAĞA ÇIKMAYA SAYEMİZDE BAŞLADILAR"

CHP'li Yücel'e yanıt veren AK Partili Sürekli, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"CHP, İzmir’de sokağa çıkmaya sayemizde başladı dersek yanlış olmaz! Çünkü, iyi ve kötü günde milletimizle olan biz; “İzmir çantada keklik, şatomuzda oturalım.” diyen onlardı! Şimdi ne hikmetse; metropole uğrayamıyor, kırsaldan verdikleri mesajlarla göz boyamaya çalışıyorlar!

"ÇÖZÜM DEĞİL"

CHP İzmir’in kimyasının bozulduğu açık! Şehri, başta pis koku olmak üzere; sorunlar silsilesiyle baş başa bırakıp Tire’de, Bergama’da gezmeleri; sorunları tüm bilimsel eleştiri ve önerilerimize rağmen 3 yıl inkâr edip kuru laf ve boş formüllerle kabul etmeleri de çözüm değil!

"İZMİR'LE YÜZLEŞEMEYEN..."

İzmir’le yüzleşemeyen, milletle topyekün kucaklaşamayan; akıbetini sadece taraflı araştırmalarla ölçen siyasetçinin öz gücü tartışılır!” AK Parti, anket yarıştırmaz; hizmet yarıştırır, önce halka kulak verir! Sorun varken de yokken de Sivil Toplum Güçleri ve ‘Millet’ledir!"

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0