AK Parti Ödemiş’ten ‘bozuk yol' çıkışı: 99 mahallede de aynı fotoğraf!

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, ilçedeki yolların fotoğrafını paylaşarak ‘’99 Mahallemiz var, hepsinde aynı fotoğraf. Yapılmayan yollar, hemşehrilerimize çile çektiriyor.’’ dedi.

AK Parti Ödemiş’ten ‘bozuk yol' çıkışı: 99 mahallede de aynı fotoğraf!

Ödemiş’te yolların durumunu gündeme getiren AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, çözülemeyen bozuk yollara dikkat çekti.

Açıklamalarına şu şekilde devam eden AK Partili Şen, ‘’140 bine dayanan nüfusu ile ilçemizde, her bir hemşehrimizin ilçe merkezi başta olmak üzere kırsal mahallelerine kadar rahat ulaşımın sağlanması için belediyenin elinden gelenin fazlasını yapmaları gerekmektedir. Ancak, yerel seçimlerin ardından geçen 3 yılda, iyiye doğru değil kötüye doğru bir gidiş mevcut. Seçim meydanlarından Ödemişlilere vaat edilenler bir bir yere düşmektedir. Bunların en başta geleni ise yollardır. Ödemişli hemşehrilerimiz hak ettiği yol hizmetlerini alamıyor. Belediye, bırakın yeni bir yol yapmayı mevcut yolların bakım onarımını yapmaktan aciz. Yapılmayan ve bakımsız yollar Ödemişlilere çile çektiriyor. Temel hizmetler bile yapamama noktasına gelen belediye, vatandaşımızın sorunlarına çözüm üretemiyor.

99 Mahallemiz var, hepsinde de yollarda aynı fotoğraf var. Çukurdan araçlar gidemiyor, gidenlerde ha bire araçlarının alt takımlarını değiştirmek zorunda kalıyor. Belediye Başkanlığı makamına oturanlar, sorunları çözmekle yükümlüdür. Ancak, 3 yılda yol sorunu çözemedi. Ya da çözmeye niyetleri yok.

Biz, Ödemiş söz konusu olunca her sorunun takipçisi olmaya devam edeceğiz. Daha önce de yol sorununa dikkat çekmiştik, şimdi de dikkat çekiyoruz, yapmazlarsa yarında dikkat çekmeye devam edeceğiz. Ödemişli hemşehrilerimizin sesi olmaya, onların daha iyi hizmet almaları için koltuklarında oturanları, çalışmaları için harekete geçirmek için devamlı uyarmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2022, 17:15

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0