CHP'li Yücel'in Ankara'daki ikinci günü: Gündemde hangi konular var?

İki gündür Ankara'da bulunan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'in bugün partisinin Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, Genel Başkan Yardımcıları Ali Öztunç ve Bülent Kuşoğlu ve Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ile bir araya geleceği öğrenildi.

CHP'li Yücel'in Ankara'daki ikinci günü: Gündemde hangi konular var?

 CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, dün Genel Merkez’de birtakım görüşmeler yapmak üzere Ankara’ya gitmişti. 

İki günlük programın ilk etabında dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Yücel, CHP Lideri’ne kentteki saha çalışmalarının raporunu sunmuştu.

SALICI'YLA İLÇE KONGRELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Yücel’in Kılıçdaroğlu'nun ardından Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’yla da bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. İkilinin İzmir'de kongre sürecinde olan Bayraklı, Torbalı, Tire ve Kınık ilçelerinin son durumu ile kongre tarihlerini görüştüğü aktarıldı.

BUGÜNÜN PROGRAMINDA NELER VAR?

Yücel'in Ankara programının ikinci gününde partisinin Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, Genel Başkan Yardımcıları Ali Öztunç ve Bülent Kuşoğlu ve Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ile bir araya geleceği öğrenildi. Yapılacak görüşmelerde ülke gündemindeki konular, olası bir erken seçim için yapılan hazırlıklar ve ekonomideki gelişmelerle ilgili fikir alışverişinde bulunulacağı öğrenildi.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0