Adapazarı’nda bulunan parklar çocuklar için hazırlanıyor

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI ÇARŞAMBA GÜNLERİ ESNETİLEN ÇOCUKLAR İÇİN ADAPAZARI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, RUTİN ÇALIŞMALARININ KAPSAMINI GENİŞLETEREK YOĞUN BİR TEMPOYLA, İLÇEDEKİ PARKLARDA TEMİZLİK VE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI UYGULUYOR.

Adapazarı’nda bulunan parklar çocuklar için hazırlanıyor

Sokağa çıkma kısıtlaması Çarşamba günleri esnetilen çocuklar için Adapazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, rutin çalışmalarının kapsamını genişleterek yoğun bir tempoyla, ilçedeki parklarda temizlik ve dezenfekte çalışması uyguluyor.

Adapazarı Belediyesi, ilçenin salgınla mücadelesinde boşluk bırakmamak için her alanda yoğun çalışmalar gerçekleştiriyor. Tedbir uygulamaları kapsamında kapatılan parklar, sokağa çıkma kısıtlaması Çarşamba günleri esnetilen çocuklar için hazırlanıyor. Çalışmalar kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, çocukların ilçedeki parklarda daha rahat nefes alabilmelerine imkân sağlamak için temizlik, çim biçme ve dezenfekte çalışmalarını sürdürürken, parklarda tespit edilen parke ve çit uygulamaları gibi diğer eksiklikleri de hızla tamamlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0