Aile Sağlığı Merkezi’ne Şehit Uzman Çavuş Selçuk Can’ın adı verildi

OSMANİYE’NİN DÜZİÇİ İLÇESİNDE TADİLAT ÇALIŞMALARI SONA EREN DÜZİÇİ 1 NOLU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNE ŞEHİT PİYADE UZMAN ÇAVUŞ SELÇUK CAN'IN ADI VERİLDİ. DÜZENLENEN TÖRENE ŞEHİDİN ANNE VE BABASI, EŞİ VE ÇOCUKLARININ YANI SIRA DÜZİÇİ İLÇE JANDARMA KOMUTANI BİNBAŞI SERKAN ESEN, DÜZİÇİ BELEDİYE BAŞKANI ALPER ÖNER, İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. HASAN ÖZNAVRUZ, İLCE TARIM MÜDÜRÜ FEVZİ SONER ÇERÇİ, İLE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ PERSONELLERİ KATILDI.

Aile Sağlığı Merkezi’ne Şehit Uzman Çavuş Selçuk Can’ın adı verildi

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde tadilat çalışmaları sona eren Düziçi 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezine şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Can’ın adı verildi.

3 Ekim 2008 tarihinde Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’nda görev yaptığı sırada Aktütün Karakolu mevkisinde bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma sonucunda Şehit olan Piyade Uzman Çavuş Selçuk Can’ın adı, Düziçi 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’ne verildi.

Şehit Selçuk Can’ın fotoğrafı ve öz geçmişinin yer aldığı köşenin açılısı ve Aile Sağlığı Merkezi’ne yeni tabelanın asılması için düzenlenen törene şehidin anne ve babası, eşi ve çocuklarının yanı sıra Düziçi İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Esen, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, İlce Tarım Müdürü Fevzi Soner Çerçi, ile Aile Sağlığı Merkezi Personelleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0