MHP’li Enginyurt’tan doğalgaz firmasına sert tepki

MHP ORDU MİLLETVEKİLİ CEMAL ENGİNYURT, KORONA VİRÜSÜ SEBEBİYLE ÖZEL VE KAMU FİRMALARININ TEDBİRLER ALDIĞI BİR ZAMANDA AKSA DOĞALGAZ ORDU-GİRESUN DAĞITIM A.Ş’NİN BORCUNU ÖDEMEYENLERE İHBARNAME GÖNDERMESİNE TEPKİ GÖSTERDİ

MHP’li Enginyurt’tan doğalgaz firmasına sert tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, korona virüsü sebebiyle özel ve kamu firmalarının tedbirler aldığı ve yaşanan ekonomik sıkıntıyı vatandaşa hissettirmemek için çabaladığı bir zamanda Aksa Doğalgaz Ordu-Giresun Dağıtım A.Ş.’nin borcunu ödemeyenlere ihbarname göndermesine sert tepki gösterdi.

Milletvekili Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Aksa Ordu-Giresun Dağıtım A.Ş.’nin tüm saha çalışanlarını evlere ihbarname göndermekle görevlendirdiğini ileri sürdü. Enginyurt, “Doğalgaz dağıtım şirketi Aksagaz, Ordu ilinde kapalı olan işletmelere, meskenlere bugün itibarıyla evde kalınması yönünde tavsiyeler varken, tüm saha çalışanlarını Ordu’da ihbarname dağıtmada kullanıyor ve erteleme yok, faturanızı ödeyin diye tehdit ediyor. Aksa’ya dur deyin” dedi.

Enginyurt’un bu açıklamasına vatandaşlar da yorum yaparak, Aksa Doğalgaz’a tepkilerini dile getirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0