Evden çıkamadılar ama Meclis açılışı yaptılar

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA 30 BÜYÜKŞEHİR VE ZONGULDAK’TA BAŞLAYAN 4 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ 23 NİSAN KUTLAMALARINA DENK GELMESİNDEN DOLAYI ORDU’NUN ÜNYE İLÇESİNDEKİ MİNİKLER EVLERİNDE ÇEKTİKLERİ SKEÇ İLE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NİN AÇILIŞINI CANLANDIRDI.

Evden çıkamadılar ama Meclis açılışı yaptılar

Korona virüs tedbirleri kapsamında 30 büyükşehir ve Zonguldak’ta başlayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının 23 Nisan kutlamalarına denk gelmesinden dolayı Ordu’nun Ünye ilçesindeki minikler evlerinde çektikleri skeç ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin(TBMM) açılışını canlandırdı.

TBMM’nin 100. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Tüm Türkiye’de olduğu gibi Ünye’de de minikler tarafından teknoloji vasıtasıyla kutlanmaya devam ediyor. İnönü İlkokulu 2/B sınıfının minik öğrencileri Emre Çolakoğlu, Hasan Tavlı, Tuana Bütün, Ayaz Turhan, Yusuf Kemal Yazarken, Hatice Hanne Güney, Can Alim öğretmenleri Arif Dursun önderliğinde çektikleri skeç ile TBMM’nin ilk açıldığı günü canlandırarak cep telefonlarıyla oyunlarını sergiledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100 yıl önce yapılan ilk meclis oturumunu canlandırarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamaya çalışan minikler, sergiledikleri performans ile de gönülleri fethetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0