Başkan Arı, sanayi esnaflarını ziyaret etti

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RASİM ARI, SANAYİ SİTESİNDEKİ İŞYERLERİNİ ZİYARET EDEREK ESNAFLARLA SOHBET ETTİ. ARI, TÜM DÜNYA ÜLKELERİNDE OLDUĞU GİBİ, TÜRKİYE’DE DE ETKİSİNİ GÖSTEREN KORONA VİRÜS SALGINININ, SAĞLIK AÇISINDAN OLDUĞU KADAR EKONOMİK AÇIDAN DA OLUMSUZ BİRÇOK SONUÇ DOĞURDUĞUNU ANCAK TÜRKİYE’NİN GÜÇLÜ BİR ÜLKE OLDUĞUNU VE BUNLARI ATLATACAK GÜCE SAHİP OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Başkan Arı, sanayi esnaflarını ziyaret etti

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, sanayi sitesindeki işyerlerini ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti. Arı, tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösteren korona virüs salgınının, sağlık açısından olduğu kadar ekonomik açıdan da olumsuz birçok sonuç doğurduğunu ancak Türkiye’nin güçlü bir ülke olduğunu ve bunları atlatacak güce sahip olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Lale Sanayi Sitesi’ndeki incelemeleri sırasında bazı işyerlerini ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti. Beraberinde başkan yardımcıları Ersan Erkut ve Bektaş Demir ile birlikte, Nevşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çeşitli projelere ilişkin esnaflara bilgiler veren Arı, esnafların görüş ve önerilerini dinledi. Korona virüs salgını dolayısıyla Nevşehir Belediyesi’nin sanayi sitesinde ve şehrin diğer noktalarında yürüttüğü dezenfekte çalışmaları hakkında bilgiler paylaşan Arı, salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirlere koşulsuz bir biçimde riayet eden Nevşehirli esnaflara teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, salgının yayılmasını engellemekte olduğu gibi Türkiye’nin ekonomik etkileriyle mücadelede de, erken tedbir, hızlı karar ve etkin uygulama sergilediğini ifade eden Arı, şehir ekonomisinin belkemiğini oluşturan esnafların bu süreci en az hasarla atlatabilmeleri için belediye olarak ta ellerinden gelen tüm imkanları seferber ettiklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0