Seyit Torun'dan 'Kayalar' mesajı: Algı operasyonlarınız çökmeye mahkumdur!

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ın belediyeye düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınıp, serbest bırakılmasıyla ilgili açıklama yaptı. Torun, “Günlerdir algı yaratmak için yürütülen bu soruşturma da diğerleri gibi çökmeye mahkumdur! Seçilmiş belediye başkanlarımıza yönelik masa başı operasyonlarını bu milletin vicdanı kaldırmaz.” dedi.

Seyit Torun'dan 'Kayalar' mesajı: Algı operasyonlarınız çökmeye mahkumdur!

Menderes Belediyesi'ne yönelik soruşturma kapsamında 'rüşvet' iddiasıyla gözaltına alınan ve bugün çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’a partisi CHP’den destek mesajları gelmeye devam ediyor.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in ardından CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Kayalar’ın seçilmiş bir belediye başkanı olduğuna vurgu yapan Torun’un mesajı şu şekilde:

“Menderes Belediye Başkanımız Mustafa Kayalar, serbest kaldı! Günlerdir algı yaratmak için yürütülen bu soruşturma da diğerleri gibi çökmeye mahkumdur! Seçilmiş belediye başkanlarımıza yönelik masa başı operasyonlarını bu milletin vicdanı kaldırmaz.”

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0