NARLIDERE BELEDİYESİ’NDEN CAN DOSTLARA YUVA

Sahipsiz sokak hayvanlarının bakımı ve yaşam şartlarını iyileştirmek konusunda çalışmalar yürüten Narlıdere Belediyesi, ilçenin 12 farklı noktasına 'kedi evi' yerleştirdi.

NARLIDERE BELEDİYESİ’NDEN CAN DOSTLARA YUVA

Sahipsiz sokak hayvanlarının bakımı ve yaşam şartlarını iyileştirmek konusunda çalışmalar yürüten Narlıdere Belediyesi, ilçenin 12 farklı noktasına 'kedi evi' yerleştirdi. Başkan Ali Engin “Can dostlarımızın daha rahat koşullarda yaşaması için çaba gösteriyoruz. Sizler de bir kap su ve mama vermeyi ihmal etmeyin” dedi.

12 FARKLI NOKTAYA YERLEŞTİRİLDİ

Can dostların yaşam standartlarını artırmak için çalışmalar yürüten Narlıdere Belediyesi, ilçenin farklı noktalarına modern kedi evleri yerleştirdi. Kedi popülasyonunun fazla olduğu mahallelere, ilk etapta 12 adet konulan kedi evleri, hayvan severlerin de beğenisini kazandı.

“KEDİ EVLERİNİN SAYISI ARTACAK”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Zorlu pandemi döneminden can dostlarımız da bir hayli etkilendi. Bizler de onlara sıcak bir yuva vermek amacıyla çalışıyoruz. Bu yuvalar sayesinde olumsuz hava şartlarından ve türlü sıkıntılardan bir nebze olsun korunmuş olacaklar. Sizler de kapınızın önüne bir kap su ve mama koymayı ihmal etmeyin” dedi.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0