İzmir'de siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu

CHP İzmir İl Örgütü ile AK Parti, MHP ve İYİ Parti İzmir İl Teşkilatları'nın 9 Temmuz Cumartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleştirecekleri bayramlaşma programları belli oldu.

İzmir'de siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu

9 Temmuz Cumartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı heyecanla beklenirken, İzmir’de siyasi partilerin il başkanlıklarının da bu yılki bayramlaşma programları belli oldu.

CHP'NİN PROGRAMI 7 TEMMUZ'DA

Geçen yıl Kültürpark Sanat Merkezi’nde yüz yüze bayramlaşma programı gerçekleştiren CHP İzmir İl Örgütü, bu yıl 7 Temmuz Perşembe günü bayramlaşacak. CHP İzmir il binasındaki tören saat 14.00’te yapılacak.

CUMHUR İTTİFAKI'NDAN 2 YIL SONRA YÜZ YÜZE BAYRAMLAŞMA

Son 2 yılın Kurban Bayramı'nda pandemi nedeniyle sanal ortamda bayramlaşan AK Parti ve MHP İzmir İl Teşkilatlarının ise bu yıl yüz yüze bayramlaşacağı öğrenildi.

AK Parti İzmir İl Teşkilatı’nın bayramlaşma tarihi henüz netlik kazanmazken, programın 7 veya 8 Temmuz’da il binasında yapılmasının planlandığı belirtildi. 

MHP İzmir İl Teşkilatı ise bayramın ikinci günü olan 10 Temmuz Pazar günü, saat 14.00’te il binasında bayramlaşma programını gerçekleştirecek.

İYİ PARTİ ARİFE GÜNÜ BAYRAMLAŞACAK

İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı'nın da 8 Temmuz Cuma günü il binasında bir araya gelerek bayramlaşacağı kaydedildi. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0