Gazeteci Halil Kocakabak Dünya evine girdi

Gazeteci Halil Kocakabak Dünya evine girdi

      Haberler Ege Gazetesi sahibi Gazeteci yazar Sivil Toplum Örgütleri Genel Başkanı ve Ödemiş Pirinççi Köylüleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Halil KOCAKABAK geçtiğimiz günlerde Tuğçe Merdin ile hayatını birleştirdi.
Koronavirüs kuralları gereği sınırlı sayıda davetliyle Eşrefpaşa Nikah salonunda gerçekleşen merasime çift'in yakın akraba ve arkadaşları katılım sağladı.
Merdin ve Kocakabak Ailelerinin İstanbul, Bursa, Urfa, İzmir, Kemalpaşa ve Ödemişteki yakınları nikaha katılarak çifti yalnız bırakmadı.
Aynı zamanda nikaha Birgi eski Belediye Başkanı Cumhur ŞENER eşiyle katıldı.
    Çift'in nikah şahitliğini Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin SELVİTOPU ve Ömer ECERDİR yaptı Başkan Selvitopu kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi: Bugün burada dünya evine giren çiftimizin mutluluklarını paylaşıyoruz ve bir ömür boyu sevgi saygı ile mutlu bir yaşam sürmelerini diliyoruz. İnşallah yetiştirecekleri nesiller Cumhuriyetimize bağlı Vatan Millet sevgisiyle yetiişecektir dedi.
Geleneksel gelin alma merasimi ile başlayan nikah töreninin ardından çift'in yakınları Gaziemirdeki Cengiz Kır Düğün salonunda yemekte bir araya geldi.
Nikah törenine İzmir Valisi Yavuz selim KÖŞGER, Alaattin ÇAKICI, Buca belediye Başkanı Erhan KILIÇ, Konak Belediye Başkanı Abdül BATUR, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet ERİŞ, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin SELVİTOPU, Küçük Menderes Havzası Yörük Türkmen Federasyonu Başkanı Sabri KARAGÜL, Bayındır Yörük Türkmen Derneği Başkanı Hasan GÜZELSU, Menderes Yörük Türkmen Derneği Başkanı Ali DURUT, Ankaradan Dünya Türk Birliği Genel Başkanı Murat ÇOBANOĞLU ve 1981 yılı Hava Astsubay devreleri çelenk yolladı.

Aykut KESERLİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0