Ege-Koop'tan 'altın fırsat'

Ege-Koop, doğası ve sakinliği ile dikkat çeken turizm bölgelerinden biri olan Seferihisar’da yatırımcılara “altın fırsat” sunuyor. İzmir’de 5 milyon metrekare imarlı alanda 20’ye yakın mahalle inşa eden Ege-Koop; Seferihisar’da hayata geçireceği üç benzersiz proje için kolları sıvadı.

Ege-Koop'tan 'altın fırsat'

İzmir'de, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı, Menemen, Buca, Torbalı, Güzelbahçe ve Manisa Turgutlu ilçelerinde 14 farklı projeye imza atan Ege-Koop, arazi geliştirme ve satış odaklı 15. projesini Seferihisar’da gerçekleştiriyor. 39 yılda 150 bin kişiyi ev sahibi yapan Ege-Koop, Seferihisar Tepecik Mahallesi’nde gerçekleştireceği projeler ile büyük yatırım fırsatları sunuyor. 

KISA SÜREDE “10 KAT” DEĞERLENECEK

Kısa sürede yaklaşık 10 kat değerlenecek projelerinden ilki, her biri 5 bin metrekare müstakil tapulu araziden oluşan “EGE-KOOP SEFERİHİSAR ÇİFTLİK ARAZİLERİ” projesi olacak. Bu proje ile Ege-Koop sınırlı sayıda şanslı yatırımcıya, Seferihisar'da kısa sürede “on kat” değerlenecek yatırım imkanı sunacak. Projenin tapuları ise Kasım ayında teslim edilecek.

HER YERE YAKIN

Seferihisar merkeze 1,5 kilometre yürüme mesafesinde inşaa edilecek olan Ege-Koop Seferihisar Çiftlik Arazileri, Sığacık’a 10 kilometre, Akarca sahiline 4 kilometre, Karakoç kaplıcalarına 15 kilometre ve Adnan Menderes Havalimanı’na 55 kilometre uzaklığı ile bölgenin kalbinde konumlanacak.

“SERVETE DÖNÜŞECEK"

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin ASLAN, gerçekleştirecekleri yatırımın kısa sürede “servete” döneceğini vurguladı. ASLAN, 39 yılda 150 bin kişiyi mülk, 1000 kişiyi de arsa sahibi yaptıklarını belirterek geçtiğimiz yıllarda “Yatırımcıların arsaya yatırdıkları bedel neredeyse 50 kat arttı. En iyi yatırımın arazi ve gayrimenkulde olduğu bu dönemde yatırımcıya yine çok özel bir yatırım imkanı sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinden projemize ilgi var. Çok kısa sürede bu yatırım projesinde de tahminlerin üzerinde artış yaşanacaktır” dedi.

İKİ SÜRPRİZ PROJE DAHA

Öte yandan, İzmir Seferihisar’da iki sürpriz projeye daha imza atacaklarını söyleyen ASLAN, biri özel bahçeli müstakil konuttan oluşacak, diğeri ise İzmir'de eşi benzeri olmayan örnek bir proje olacak bu iki projeyi de kısa sürede açıklayacaklarını belirtti.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0