Başkan Sürekli: Sahaya çıkamayanlar anketlerden medet umuyor

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Kiraz’da AK Partili belediye başkanlarıyla Ödemiş’te ise bölge ilçe başkanlarıyla buluştu.

Başkan Sürekli: Sahaya çıkamayanlar anketlerden medet umuyor

 Yerel yönetimler ve teşkilat çalışmalarına yönelik kapsamlı bir toplantı yaptıklarını ifade eden Başkan Sürekli, İl Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen ‘Eş Zamanlı Ziyaretler’e ilişkin bilgiler verdi. Modelin hayata geçirildiği günden bu yana 120 bine yakın ziyaretin gerçekleştirildiğini söyleyen Sürekli, "Vatandaşımızla birebir görüşüyoruz, konuşuyoruz. Vatandaşına uzaktan selam verip, yanından geçip gidenlere, onları dinlemeyenlere bakıyorsunuz anketler üzerinden algı yapmaya çalışıyor. Bizim bunlara karnımız tok" dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ın ev sahipliğinde; Bayındır, Menemen ve Bergama Belediye Başkanlarıyla bir araya geldi. Başkanların faaliyetlerine ilişkin bilgiler alan Başkan Sürekli, “AK belediyecilikle tanışan ilçelerimizde adeta yatırım ve proje seferberliği söz konusu. Belediye Başkanlarımızla ekipler; çalışkanlıkları, örnek yatırım ve projeleriyle milletimizden takdir görüyor. Başkanlarımız, ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Büyükşehir Belediyesinin yapması gereken fakat yapmadığı ya da yarım bıraktığı çalışmalara bile destek veriyor. Ellerindeki tüm imkanlarla milletimize hizmet için gece gündüz çalışan başkanlarımıza ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Ödemiş’te teşkilat istişaresi

Kiraz’daki programının ardından geçmiş dönem İl Başkan Yardımcısı Mustafa Özkent’in cenaze törenine katılan Başkan Sürekli daha sonra Ödemiş İlçe Başkanlığı ev sahipliğinde düzenlenen Bölge İlçe Başkanları toplantısında; Bayındır, Kiraz, Ödemiş, Tire ve Beydağ İlçe Başkanlarıyla buluştu.

120 bine yakın ziyaret

Teşkilat çalışmalarına yönelik istişare ve değerlendirmelerin ardından 30 ilçede yaptıkları ‘Eş Zamanlı Ziyaretler’e ilişkin detaylı bilgiler paylaşan Başkan Sürekli, “AK Parti olarak hiçbir zaman saha çalışması yapmak için seçim olmasını beklemedik. Milletimizin gönlünde yer etmemizin nedenlerinden biri de budur aslında. Başkaları gibi seçimden seçime çalışan bir teşkilat olmadık. Her dönem her kesimin derdiyle dertlendik, sevinciyle de mutlu olduk. İl ve İlçe Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kollarımız ile birlikte, bir hafta 30 ilçemizde gerçekleştirdiğimiz ‘Eş Zamanlı Ziyaretler’i ve bir diğer hafta tek ilçemizde gerçekleştirdiğimiz ‘Karınca Modeli’ni hayata geçirdiğimiz günden bu yana aralarında STK’lar, muhtarlar, üyeler, esnaf ve haneler olmak üzere 120 bine yakın ziyaret gerçekleştirdik. AK Parti İzmir ailesi olarak her birimimiz aktif bir şekilde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.” diye konuştu.

"Sahaya çıkamayanlar anketlerden medet umuyor"

Vatandaşının gözünün içine bakmayan, elini sıkmayan, acısını ve mutluluğunu paylaşmayanların anketlerle algı oluşturmaya çalıştığına dikkat çeken Başkan Sürekli, “Tam kadro aralıksız sahadayız. Vatandaşımızla birebir görüşüyoruz, konuşuyoruz, tek tek ellerini sıkıyoruz, onları yüreğimizle dinliyoruz. Teveccühlerini görüyoruz, talep ve önerilerini alıyor hızlı çözümler üretiyoruz. Vatandaşına uzaktan selam verip, yanından geçip gidenlere, onları dinlemeyenlere bakıyorsunuz anketler üzerinden algı yapmaya çalışıyor. Bizim bunlara karnımız tok. Biz önümüze, hedeflerimize ve milletimize bakıyoruz. İlk hedefimiz 2023, teşkilatlarımızla Aziz Milletimize, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’mizin ideallerini, vizyonunu anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0