Başkan İduğ’dan sokak sokak ziyaret

Mahalleleri tek tek ziyaret eden Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Rafetpaşa mahallesinde esnaf ve Bornovalılarla buluştu. Başkan İduğ’un görüş ve önerileri dinlediği ziyaretlerde bugüne kadar yapılan çalışmaları ve devam etmekte olan projeleri anlatarak mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Başkan İduğ’dan sokak sokak ziyaret

Çamdibi Rafetpaşa’da mahalle sakinleri  ile fikir alışverişinde bulunan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, bölgede yapılabilecek çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bölge esnafını da ziyaret eden Başkan İduğ, hayırlı işler dileyip ekonomiye ilişkin görüş ve önerileri paylaştı.  Hem esnafa hem vatandaşlara moral verdi. Kahvehanelerde oturup birlikte çay içtiği vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

Bornova hepimizin

Yerel yöneticilerin her zaman halkla içiçe olması gerektiğini ifade eden Başkan Mustafa İduğ, “Bornova hepimizin. Bu güzel ilçeyi ancak hep birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir hale getirebiliriz. Bu nedenle her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Hayata geçireceğimiz proje ve çalışmalar için Bornovalıların görüş ve önerileri bizim için çok değerli” dedi.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0