AK Partili Sürekli'den 'koku' sorununa videolu mesaj

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir Körfezi’ndeki koku ve kirlilik problemini sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımla bir kez daha gündeme getirdi. Sürekli, “CHP'li Büyükşehir Belediyesi, son 20 ayında sığınacak bahane de bırakmadı. Körfez can çekişmeye devam; İzmirli pis kokuya esir!” dedi.

AK Partili Sürekli'den 'koku' sorununa videolu mesaj

 İzmir Körfezi’nde yıllardır kronikleşmiş hale gelen koku ve kirlilik sorunu kent siyasetinin gündemindeki yerini korumaya devam ediyor.

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte tüm kenti etkisi altına alan koku problemiyle ilgili İzmir’de muhalefet konumunda olan AK Parti’de İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, eleştirilerine bir yenisini daha ekledi. 

Sürekli, körfezin kirli görüntüleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in konuyla ilgili açıklamaları ve kendisinin bu açıklamalara verdiği yanıtların yer aldığı bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Sürekli paylaşımında şu mesajı verdi:

“İzmir Körfezi, böyle ihmâl; İzmirli böyle aldatmaca görmedi! Geç gelen itiraflarının dahi ne işe yarayacağı meçhul. CHP'li Büyükşehir Belediyesi, son 20 ayında sığınacak bahane de bırakmadı. Körfez can çekişmeye devam; İzmirli pis kokuya esir!”

İzmir Körfezi, böyle ihmâl;
İzmirli böyle aldatmaca görmedi!

Geç gelen itiraflarının dahi ne işe yarayacağı meçhul. CHP'li Büyükşehir Belediyesi, son 20 ayında sığınacak bahane de bırakmadı.

Körfez can çekişmeye devam;
İzmirli pis kokuya esir! pic.twitter.com/c59GDV9vLf

— Kerem Ali Sürekli

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0