AK Partili Çankırı'dan Buca'da '2024' mesajı

AK Parti İzmir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı saha çalışmaları kapsamında Buca’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Buca İlçe Kadın Kolları Başkanı Zülfiye Kula, İlçe Kadın Kolları yöneticileri ve Meclis Üyeleri de ziyaretlerde hazır bulundu. Çankırı "Buca'yı 2024 yılında AK Belediyecilik ile tanıştırıp, hizmet ve yatırımların ilçesi haline getireceğiz" dedi.

AK Partili Çankırı'dan Buca'da '2024' mesajı

Ziyaretlerin ilk durağı olan AK Parti Buca ilçe Başkanlığında Meclis üyeleri ve parti mensupları ile bir araya gelen Çankırı: “Buca maalesef ki talihsiz bir belediyecilik anlayışı ile yönetiliyor. İzmir’in en kalabalık ilçesi olan Bucamızın, 500 metrelik yol çalışması bile yapmaktan aciz bir anlayışla yönetiliyor olmasının üzüntüsünü yaşıyoruz. Bu salonda bulunan teşkilat mensuplarımızın gayretleri ve Bucalı hemşehrilerimizin teveccühü ile 2024 yılında ilçemizi AK Belediyecilik ile tanıştırıp hizmet ve yatırımların ilçesi haline getireceğiz.” dedi.

ÜRETİCİ KADINLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIM 

Menderes Mahallesi’ndeki ziyaretleri akabinde çalışmalarına Belenbaşı Mahallesi’nde devam eden Çankırı, Mahalle Muhtarı ve Belenbaşı’nın üreten kadınlarıyla ile bir araya geldi. 

Üreten çiftçi kadınları her koşulda desteklediğini vurgulayan Çankırı sözlerine şöyle sürdürdü:

“Üreten kadınlarımız ile Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetimi Projemizde pazar yerlerindeki atık gıdaları komposta, kullanılabilir olanları ise paketli gıdaya dönüştürüyoruz. Siz çiftçi kadınlarımızın projemizin bir paydaşı, bir parçası olmanızı canı gönülden isterim. Sizlerin yapacağı tüm projelerde her zaman yanınızda olacağımı bilmenizi isterim.’’ 

HEMŞEHRİ DERNEKLERİ İLE BİR ARAYA GELMEK MUTLULUK VERİCİ 

Belenbaşı Mahallesi’nde iş yeri, hane ve taziye ziyaretlerinin ardından İzmir Sarıkamışlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Çankırı, Dernek Başkanı Kemal Bayandur ve yönetimi ile bir araya geldi. 

Bulduğu her fırsatta hemşehri dernekleri ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Çankırı: 

“Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda hemşehri ziyaretlerimize önem göstererek sizlerle buluşmaya var gücümüzle gayret ediyoruz. Güneydoğu’nun bir evladı olarak bu çatı altında siz hemşehrilerimizle her bir araya geldiğimde kendimi evimde gibi hissediyorum. Dün Selçuk’ta bugün Buca’daydık. Her gittiğimiz yerde kötü yönetim ve vizyonsuz belediyecilik anlayışı ile karşı karşıya geliyoruz. Ne İzmir ne de Buca bu denli kötü yönetilmeyi hak etmiyor. Szilerin desteği ile öncelikle 2023 seçimlerinde en iyi oy oranına ulaşarak Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar ülkemizin başında görecek, 2024 seçimlerinde ise hem İzmir’i hem de Buca’yı hizmet belediyeciliği olan AK Belediyecilik ile tanıştıracağız. Bizler her ihtiyacınızda severek yanınızda olmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0