Yüksel Ünal 'Bir Muhabbet Hali'ni Karşıyaka'da sahneleyecek

İzmirli oyuncu Yüksel Ünal “bir muhabbet hâli” adlı tek kişilik gösterisini, 25 Temmuz Pazartesi akşamı saat 21.00’de Karşıyaka seyircisine sunacak.

Yüksel Ünal 'Bir Muhabbet Hali'ni Karşıyaka'da sahneleyecek

Yakın zaman önce, yine Karşıyaka’da, Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’ni dolduran Karşıyakalı tiyatro severlerin büyük beğenisini kazanan oyun, kahkahalarla güldüren ve zaman zaman duygulandıran hikâyelerden oluşuyor. Yurtdışında ve Türkiye’nin birçok kentinde sahneye çıkan Yüksel Ünal; hep birlikte gülmenin ve dertleşmenin tedavi eden gücüne inandığını belirtti.

Ünal şunları söyledi:

“Evet, gülüyorum ama yanımdaki gülmüyorsa buna gülmek diyemem ki! Çevremde gülen insanlar olsun istiyorum. Bu yüzden önceliğim, güldürmek. Çok duygusal biriyim ben aslında. İnanır mısınız, anlatırken seyirciyle birlikte ağladığımız ve ardından hemen gülmeye devam ettiğimiz gösterilerim oldu, oluyor, olacak... Benim hikâyelerim hayatın oldukça içinden. Yani seyircinin kolayca içselleştirebildiği konulardan söz ediyorum. Sadece komikliklerle dolu bir gösteri hayali kurmadım hiç bir zaman. Yüreğimizin nerede olduğunu hatırlatan bir hikâyenin çok gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu, eğlenceli bir muhabbet hâli... Her kesimden izleyiciyi kucaklayan hikâyelerle dolu. Dünyanın dışına bir adım atıyoruz, gülüyoruz, zaman zaman derinleşiyoruz. Sahne gösterilerinin hemen hemen hepsi seyircisiyle beslenir. Seyircilerimle muhabbeti koyu, tebessümü samimi bir düzlükte buluşmak bana neşe veriyor.”

Ünal’ın “bir muhabbet hali” adlı gösterisinin biletlerine, biletix üzerinden ulaşılabiliyor. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0