Tülin Koç'tan Miting gibi Adaylık Başvurusu

2024 yılında yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Foça Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Tülin Koç, dosyasını coşkulu bir kalabalıkla birlikte Foça İlçe Başkanlığına teslim etti.

Tülin Koç'tan Miting gibi Adaylık Başvurusu

Çiğli Belediyesi’nde 23 yıldır sürdürdüğü Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek Foça Belediye Başkanlığı için yola çıkan Tülin Koç, aday adaylığı dosyasını Foçalı gençler ve kadınlar başta olmak üzere kalabalık bir destekçi grubuyla birlikte CHP Foça İlçe Başkanlığına teslim etti. Özellikle genç ve kadınların Koç’a gösterdikleri ilgi dikkat çekti. 


Esnafları tek tek gezdi 
Dosyasını CHP Foça İlçe Başkanlığına teslim eden Tülin Koç, Eski Foça merkez esnafını tek tek gezerek adaylığıyla ilgili bilgi verdi ve destek istedi. 


Tülin Koç: “Foça’mızın güzelliğine değer katacağız”
Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Tülin Koç, “Çok mutlu ve heyecanlıyım. 30 yıllık belediyecilik deneyimimi çocukluk ve gençlik yıllarımın geçtiği Foça’mız için hizmete dönüştürmek adına ilk adımımızı attık. Cumhuriyet Halk Partimizin Foça’daki iktidarını sürdürmek ve Foçalı hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak adına çok çalışacağız. Bugün benimle birlikte olan dostlarıma ve bizleri evimizde gibi ağırlayan İlçe Başkanımız Esen ağabeyime ve yönetimine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0