Öztürk Keskin'den Seferihisar çıkarması!

İyi Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Öztürk Keskin, seçim çalışmaları kapsamında, Ürkmez ve Sığacık’ta, Seferihisarlılar ile bir araya geldi.

Öztürk Keskin'den Seferihisar çıkarması!

2023 genel seçimlerine kısa bir süre kala, İyi Parti İzmir 1. Bölge  Milletvekili Adayı Öztürk Keskin, seçim çalışmalarını hızlandırdı. İyi Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci ve Seferihisar ilçe teşkilatı ile Ürkmez ve Sığacık’ta seçim çalışmalarına katıldı.

Ürkmez de coşkulu bir kalabalık ile karşılaşarak,  Pazar yeri esnafını ziyaret eden Keskin, esnafın sorunlarını dinledi. Daha sonra Sığacık’ta sahaya inerek, yaptığı konuşmalar ile partisine yeni üyeler kazandırdı ve rozetlerini taktı. Seferihisar’da kalplere dokunarak, Cumhurbaşkanlığı seçimi için bir oy CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, milletvekilliği seçimi için ise kendi partisi olan İYİ Parti’ye oy istedi. Yapılan saha çalışmalarından Seferihisar halkıda memnun kaldı. İyi Parti İzmir 1. Bölge  Milletvekili Adayı Öztürk Keskin’i sahada gören Seferihisar halkı da yapılan seçim çalışmalarının kendilerini memnun ettiğini dile getirdiler.

detail-photo-fancybox-0

KÜRŞAD CEBECİ BİRLİKTE TARİH YAZACAĞIZ

İYİ Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci; “Seferihisar İzmir’in gözde ilçelerinden biri ve Meral Akşener’e olan destek muazzam bir seviyede. Milletvekili adaylarımızın ilçemize ziyaretlerinde, ilçe teşkilatımız olarak birlikte çalışmalarımızı başlangıçtan beri yapıyoruz. Tabii ki bütün milletvekili adaylarımızın varlıkları bizim için önemli. Bugün de kıymetli vekil adaylarımızdan Sayın Öztürk Keskin ile hem Ürkmez hem de Sığacık’ta saha ziyaretlerimizi birlikte yaptık. Teşkilatımız ve Öztürk bey’in ekibi ile çok verimli, kapsamlı ve sahadan da ciddi olumlu dönüşler aldığımız güzel bir saha çalışması oldu. Gördük ki kıymetli vekilimiz sayın Öztürk Keskin’in de yaratmış olduğu sinerji ve yenilenme ile birlikte sahada genel başkanımız Meral Akşener’e de iyi partimize de Öztürk Keskin’e de destek hat safhada günden güne artıyor. Bu anlamda Seferihisar, İzmir’in 30 ilçesi içerisinde göreceğiz ki 14 Mayıs’ta fark yaratan ilçelerimizden birisi olacak. Sayın Öztürk Keskin ve ekibine de ilçemizi ziyaret ettikleri vatandaşlarımızla hasbihal edip, fikir alışverişinde bulundukları için teşekkür ediyorum. Seferihisar ilçe teşkilatı olarak bundan sonra inşallah hep birlikte tarih yazacağız. Birlikte çalışacağız. Başaracağız” dedi.

detail-photo-fancybox-1

ÖZTÜRK KESKİN SEFERİHİSAR KARARINI VERMİŞ !

İYİ Parti İzmir 1. Bölge  Milletvekili Adayı Öztürk Keskin  ise; “Aylardır evimizin yolunu unuttuk. Yağmur çamur demeden sürekli bir çalışma içerisindeyiz. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda yırtılan ayakkabılarımızın, ağrıyan ayaklarımızın hesabını yapmıyoruz. Ülkemizin geleceğinin hesaplarını yapıyoruz. Seferihisar  İlçe Başkanımız sayın Kürşad Cebeci ve ilçe teşkilatımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu gün bir kez daha gördük ki Seferihisar’a ilmek ilmek işlemişler. Her sokağında her caddesinde her mahallesinde emekleri var. Halka dokunmak, onların dertleri ile dertlenmek, onlarla beraber gülebilmek bizim için öneme sahip bir konu. Seferihisar ilçe başkanımız ve teşkilatımız bunun hakkını vermiş. Bugün yapmış olduğumuz saha çalışmasında  bunu çok rahat bir şekilde gördük. Önümüzde ülkemizin kaderini değiştirecek bir seçim var. Daha çok çalışmamız lazım. Her yerde söylediğimiz gibi İzmir’in anahtarını Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e teslim etmemiz lazım. Bu da ancak ekiple, birlik beraberlik içerisinde çalışmakla olur. 2023 genel seçimine sayılı günlerimiz kaldı. Yapmış olduğumuz çalışmaların karşılığını görmek bizi son derece memnun edecektir. Bugün Seferihisar’da biz şunu gördük. Hem Ürkmez de hem Sığacık’ta halk kararını vermiş. Bir oy Kemal’e, Bir oy Meral’e diyor” dedi.

detail-photo-fancybox-3

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0