Özel'den çarpıcı 'Çiğli' açıklaması: Çiğli ekibi değişikti

CHP'nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel, Halk TV muhabiri Sibel Mazrek'e çok önemli açıklamalar yaptı. Hafta sonu yapılan kurultay için "'Ey özgürlük' şarkısıyla değil 'Merhaba' şarkısıyla çıkacaktım ama benim şarkımı çalmadılar. Kurultay salonuna girerken "Beni bütün CHP'liler sever" diyip bizi desteklemeyen tribünler tarafından girdim ama ilk beş dakikada şoke oldum. Adana, Mersin ve İzmir Çiğli'den gelen ekip değişikti, tezahüratları bile bizimki gibi değildi" dedi.

Özel'den çarpıcı 'Çiğli' açıklaması: Çiğli ekibi değişikti

CHP'nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel, Halk TV muhabiri Sibel Mazrek'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özel Kurultay salonuna girerken şarkısının çalınmadığını ve Adana, Mersin ve İzmir Çiğli'den gelen ekibin farklılıklarına dikkat çekti. 
Özel'in açıklaması şu şekilde;

ŞARKIMI BİLE ÇALMADILAR

"Ey özgürlük" şarkısıyla değil "Merhaba" şarkısıyla çıkacaktım ama benim şarkımı çalmadılar. Kurultay salonuna girerken "Beni bütün CHP'liler sever" diyip bizi desteklemeyen tribünler tarafından girdim ama ilk beş dakikada şoke oldum. Adana, Mersin ve İzmir Çiğli'den gelen ekip değişikti, tezahüratları bile bizimki gibi değildi. Zeydan abi (Adana Büyükşehir Belediye Başkanı) "Bunlar benimkiler değil, benimkiler yukarıda" dedi. Slogan atmaya gelmişler. Taraftar bittikten sonra bizim partililerin el salladıklarını, desteklediklerini görünce 8. metrede durdum ve "Kongreyi aldık" dedim.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0