Narlıdere'de moloz temizleme çalışmaları devam ediyor

Narlıdere Belediyesi ekipleri ilçedeki moloz, çöp ve bahçe atıklarını temizlemeye devam ediyor. Ekipler son olarak, Huzur Mahallesi'nde daha önce restoran olarak kullanılan alanda temizlik yaparken Başkan Engin, "En iyi temizlik hiç kirletmemektir" dedi.

Narlıdere'de moloz temizleme çalışmaları devam ediyor

Yeşil ve mavinin buluştuğu İzmir’in incisi Narlıdere’de temizlik seferberliği sürüyor. Tertemiz bir Narlıdere hedefiyle yürütülen çalışmalar kapsamında, moloz, çöp ve bahçe atığı temizleme çalışmaları da aralıksız devam ediyor. Belediye ekipleri son olarak Huzur Mahallesinde daha önce restoran olarak kullanılan alanda yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. Belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğünün yürüttüğü çalışmalarla bölgedeki molozlar ve evsel atıklar temizlenirken, Park ve Bahçeler Müdürlüğünün çalışmalarıyla da yeşil alanlardaki bahçe atıklarının oluşturduğu kötü görüntü ortadan kaldırıldı.

narliderede-moloz-seferberligi-suruyor-2.jpg

EN TEMİZ İLÇELERDEN BİRİYİZ

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, göreve geldikleri günden bu yana temizlik konusunda titiz bir çalışma yürüttüklerini belirterek, “Bu konuda asla taviz vermiyoruz. Çevre sorunlarının önlenmesi ve çevrenin kalitesini artırmak için elimizden geleni yapıyor, sağlıksız ve kötü görüntüleri ortadan kaldırıyoruz. Narlıdere olarak, İzmir’deki en temiz ilçelerin başında geliyoruz ve bu konuda iddialıyız. En iyi temizliğin hiç kirletmemek olduğunu unutmayalım. Bulunduğumuz çevreyi o çevrede yaşayanlar olarak en iyi bizler koruruz. Bu konuda duyarlı davranan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

narliderede-moloz-seferberligi-suruyor-5.jpg

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2023, 13:58

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0