Menemen Belediyesi dün olduğu gibi bugün de…

Depremin yıktığı şehirlere giden Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, önceki gün Osmaniye’nin Bahçe ilçesine gitti.

Menemen Belediyesi dün olduğu gibi bugün de…

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu ile birlikte gittiği Osmaniye’nin Bahçe ilçesi’nde, Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı ve Belediye Başkanı İbrahim Baz ile birlikte zarar gören mahalleleri ve barınma alanlarını ziyaret etti.

pehivandeprembolgesi-2.jpg

Pehlivan ve Koştu, burada Menemen Belediyesi’nin kış koşullarına uygun hazırlattığı 150 çadırı ilçeye getiren tırı da karşıladı.

pehivandeprembolgesi-5.jpg

Depremin yıkıp geçtiği mahalleler ve barınma alanlarını ziyaret eden Pehlivan, “Depremin ardından oluşan depremzede vatandaşlarımızın barınma ve temel ihtiyaçları konusunda hepimiz bir olduk. Olağanüstü bir dayanışma örneği sergiledik. Bugün de depremin büyük zarar verdiği Osmaniye ilimizdeyiz. Kış koşullara uygun hazırlattığımız 700 çadırın 150’si Bahçe ilçemize ulaştı. Bu zamana kadar göstermiş olduğumuz dayanışmayı ve yardımlaşmayı devam ettirmemiz gerekiyor. Asrın en yıkıcı felaketini ancak dayanışma içerisinde aşabiliriz. Menemen Belediyesi olarak afetzede vatandaşlarımızın dün olduğu gibi bugün de, yarın da yanlarındayız” diye konuştu.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0