Karabağlar Belediyesi asfaltlama sezonuna hızlı başladı

Karabağlar Belediyesi, asfalt plentini 1 ay süren ağır bakımdan geçirmesinin ardından asfaltlama sezonuna hızlı başladı.

Karabağlar Belediyesi asfaltlama sezonuna hızlı başladı

Bu kapsamda Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, öncelikli asfalt ihtiyacı duyulan sokaklara girmeye başladı. Ekipler Cennetoğlu ve General Asım Gündüz mahallelerinde sokaklara asfalt serimi ve yama çalışmaları gerçekleştiriyor.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları denetleyerek ekiplere kolaylıklar diledi ve bölgedeki vatandaşlarla sohbet etti. Cennetoğlu Mahalle Muhtarı Mustafa Ölmez ve General Asım Gündüz Mahalle Muhtarı Saim Keskin'le birlikte sokakları dolaşan Başkan Selvitopu, vatandaş ve esnaflarların taleplerini, görüşlerini dinledi.

Sezon öncesi gerekli hazırlıkları yaptıklarını, yeterli bütümle malzeme stokladıklarını belirten Başkan Selvitopu, “Muhtarlarımızın öncelikli olarak belirledikleri sokaklara girmeye başladık. Çalışmalarımız sezon bitene kadar yoğun şekilde devam edecek” dedi.

Başkan Selvitopu, Karabağlar'ın 3600 sokağı bulunduğunu ve herkese eşit hizmet götürmeye çalıştıklarını belirterek, “ Asfaltlama çalışmalarımızı tekniğine uygun şekilde, modern araçlarımızla yapıyoruz. Hedefimiz mümkün olduğunca çok sokağa girmek” diye konuştu.

Ağır bakımdan geçirildi

Karabağlar Belediyesi geçen nisan ayında, kendisine ait asfalt üretim tesisini ağır bakımdan geçirerek yoğun asfaltlama sezonuna hazır hale getirdi. Bu çalışmalar neticesinde tesis daha modern ve nitelikli hizmet verebilir bir hale geldi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2023, 08:22

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0