İYİ Partili Keskin: Bu ceberut sistemden kurtulacağız

İYİ Parti İzmir 1.Bölge Milletvekili adayı Öztürk Keskin, Torbalı ilçe teşkilatı ve Torbalı mahalle muhtarları ile kahvaltıda buluştu.

İYİ Partili Keskin: Bu ceberut sistemden kurtulacağız

Seçim çalışmaları kapsamında Torbalı ilçesinde, mahalle muhtarları ve İyi Parti Torbalı ilçe teşkilatı ile bir araya gelen İyi Parti İzmir 1.Bölge Milletvekili Adayı Öztürk Keskin, mahalle muhtarlarının genel sorunlarına değinerek, 2023 genel seçimlerinin öneminden bahsetti. Keskin; “kader seçimi olarak gördüğümüz bu seçimde herkesin elini taşın altına koyması lazım. Türkiye’nin geleceği, çocuklarımızın geleceği bu seçimle şekillenecek. Adaletse herkese adalet, eşitlikse herkese eşitlik diye çıktığımız bu yolda sona doğru yaklaştık. Bu Pazar yapılacak olan seçimde ülkenin geleceği için oy kullanacağız” dedi.

AHMET KÜNARLIOĞLU: YÜZYILIN SEÇİMİ OLACAK

İyi Parti Torbalı İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu, hükümetin Torbalıda yaptığı çalışmaları eleştirdi. Künarlıoğlu; “Bu seçim yüzyılın seçimi olacak. Yapılacak genel seçimler umarım ülkemiz için hayırlara vesile olur. Hükümetin yaptığı hizmetlerin fahiş rakamlarla yapılması, ihalelerin adrese teslim yapılması, kendilerinden olmayanların hiçbir şekilde devlet yatırımlarından faydalanmaması gibi birçok eleştirilerde bulunabiliriz. Torbalı ilçe teşkilatımız olarak aylardır sahalardayız. Mahalle mahalle sokak sokak görüyoruz. Yüzyılın seçiminde inanıyorum ki torbalı halkı doğru kararı verecektir” sözlerine yer verdi.

ASLAN SEZGİN: TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN

İyi Parti Milletvekili adayları içerisinde tek Torbalılı olan Av.Aslan Sezgin; “Bu seçimde demokratik olarak vicdanımızın sesini de sandığa yansıtarak oylarımızı kullanacağız. Hepimizin sandığa giderken özellikle Türkiye’nin yaşadığı sorunları hissetmesini istiyorum. Çünkü ülkemizde ciddi bir liyakat sorunu var. Hukuk sorunu, demokrasi sorunu var. Ekonomi sorunu var. En büyük banknot ile bir kilo kıyma alamıyoruz. Yolsuzluklar haddini aşmış durumda. Türkiye’nin geleceği için, liyakat için vicdanımızın sesini dinleyerek bu seçimde gerekeni yapacağız” dedi.

ÖZTÜRK KESKİN: BU CEBERUT SİSTEMDEN KURTULACAĞIZ

Torbalı ilçesinde mahalle muhtarları ile bir araya gelen Öztürk Keskin; “Muhtarlarımızın bizim mihenk taşımız olması gerekirken bu değeri gördüklerine inanmıyorum. Muhtarlar yerel yönetimin halkla buluşan en dinamik alt birimidir. Burada yerel siyaset yapmayacağım. Hepinizin mahallelerinde birçok probleminiz var. Sağlık ocağı, ulaşım, doğalgaz, su, internet, taziye evi, cami ve asfalt çalışması gibi sorunlarınızın olduğunu biliyorum. Önümüzde 2023 genel seçimleri var. Bu seçim Türkiye’nin kader seçimi olacak. Herkesin elini taşın altına koyup bu sistemden kurtulmamız gerekiyor. Türkiye’nin geleceği, çocuklarımızın geleceği bu seçimle şekillenecek. Adaletse herkese adalet, eşitlikse herkese eşitlik diye çıktığımız bu yolda sona doğru yaklaştık. Bu Pazar yapılacak olan seçimde ülkenin geleceği için oy kullanacağız ve bu ceberut sistemden kurtulacağız” dedi.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0