İmamoğlu'na saldıran grubun TikTok'tan canlı yayın açmış..

Erzurum mitinginde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na saldıran grubun TikTok'tan canlı yayın açtığı ortaya çıktı.

İmamoğlu'na saldıran grubun TikTok'tan canlı yayın açmış..

ı. İmamoğlu'na küfürler yağdıran gruptan bir kişinin, "Ekrem başkanın kafasını yardık gittik hastaneye. Bekliyoruz." dediği duyuldu.Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu miting için Erzurum'a gitti. Mitingin yapılacağı alan nedeniyle Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile yaşanan polemiğin ardından kentte tansiyon tavan yaptı.

İMAMOĞLU'NA TAŞLI SALDIRI

Akşam saatlerinde seçim otobüsü üzerinde vatandaşlara hitap eden Ekrem İmamoğlu, bir grubun taşlı saldırısına uğradı. Atılan taşlar seçim otobüsünün camlarını kırdı. Konuşmasını yarıda kesmek zorunda kalan İmamoğlu alandan ayrıldı.

TİKTOK'TAN CANLI YAYIN AÇMIŞLAR

Olayda bazı vatandaşlar yaralanırken, yaşananlarla ilgili yeni bir detaya ulaşıldı. Ekrem İmamoğlu'na taş atan gruptaki bazı kişilerin sosyal medya platformu TikTok'ta olay esnasında canlı yayın açtığı ortaya çıktı.

HAKARETLER SAVURDULAR

Görüntülerde, taşlı saldırının yaşandığı alan yer aldı. Söz konusu şahıslar Ekrem İmamoğlu'na ağır hakaretler savurdu."

EKREM BAŞKANIN KAFASINI YARDIK"

"Burada vatanı temsil ediyoruz. O kaçan CHP'liler kimdi?" diyen gruptakiler bununla sınırlı kalmadı. Gruptakilerin İmamoğlu için, "Ekrem başkanın kafasını yardık gittik hastaneye. Bekliyoruz." dediği duyuldu.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0