Erdoğan ve Kılıçdaroğlu, bir gün arayla İzmirlilere seslenecek

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bir gün arayla İzmir'e geliyorlar. Erdoğan, 29 Nisan Cumartesi günü, Kılıçdaroğlu ise 30 Nisan Pazar günü Gündoğdu Meydanı’ndan İzmirlilere seslenecekler.

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu, bir gün arayla İzmirlilere seslenecek

 Türkiye 14 Mayıs Pazar günü, Cumhurbaşkanı seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için sandık başına gidecek.

Tarihi seçime 20 gün kaldı. Cumhurbaşkanı adayları ve siyasi partiler seçim çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Bu seçim döneminde adaylar kampanyalarının büyük kısmını depremden etkilenen bölgelere ayırırken, büyük mitingleri sona doğru sakladılar.

Bu kapsamda İzmir Gündoğdu Meydanı'nda hafta sonu hem AK Parti'nin hem de CHP'nin mitingi var.

Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te miting düzenleyecek ve İzmirlilere seslenecek.

İL BAŞKANI SAYGILI'DAN MİTİNGE DAVET!

KILIÇDAROĞLU PAZAR GÜNÜ GELİYOR

AK Parti'nin mitinginden bir gün sonra 30 Nisan Pazar günü ise Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 17.00’de Gündoğdu Meydanı’ndan İzmirlilere seslenecek.

Kılıçdaroğlu'na İzmir mitinginde Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın da eşlik etmesi bekleniyor.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0