Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, İnan'a övgü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, televizyonda çıktığı canlı yayında AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan hakkında konuşarak, ‘’İzmir 2. Bölge’de liste başı olan Eyyüp kardeşimiz 28 yaşında. İzmir’de liste başı yaptık. Gayreti var, koşturuyor. Ve bu nokta da emeği var.’’ dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, İnan'a övgü

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi sonrası ilk televizyon canlı yayınına çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, program sırasında AK Parti’nin gençlere verdiği önemden bahsederken, İzmir’de İl Gençlik Kolları Başkanlığı yapan ardından Gençlik Kolları Genel Başkanı olan ve Pazar günü yapılan seçimlerde Milletvekili seçilen Eyyüp Kadir İnan’dan övgü ile söz etti.

IMG-20230516-WA0007

Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları dile getirdi;

"Gençlik Kolları Genel Başkanımızı İzmir’de ilk sırada aday gösterdik. İzmir 2. Bölge’de liste başı olan Eyyüp kardeşimiz 28 yaşında. İzmir’de liste başı yaptık. Gayreti var, koşturuyor. Ve bu nokta da emeği var. Karşılığını bulması, görmesi lazım. Listelerde yine aynı şekilde gençlerimiz var. Niye, biz gençlerimizin önünü açacağız ki parlamento dinamik bir parlamento olsun. Ve bunların birçoğunun da tahsil durumuna baktığımız zaman ortada bir başarı görüyoruz. Bunlarla berberde Türkiye’nin ufkunu inşallah bu yüzyılda çok farklı kılacağız. Tabi Kılıçdaroğlu böyle bir adım atmadı, atamadı. Onlar gençlere umutsuzluk vaat ediyor biz umut vaat ediyoruz.’’

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2023, 07:58

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0