CHP’de kamp zamanı: CHP Lideri Kılıçdaroğlu İzmir’e geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Milletvekilleri İzmir’e kampa geliyor.

CHP’de kamp zamanı: CHP Lideri Kılıçdaroğlu İzmir’e geliyor

Ana gündem maddesinin seçim olacağı bilinen kamp bugün başlıyor. CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun bugün öğleden sonra İzmir'de olacağı öğrenildi. 22-25 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kampta son siyasi ve ekonomik gelişmelerin değerlendirileceği ve aynı zamanda yeni yasama yılında yol haritasının masaya yatırılacağı öğrenildi.

Cumhuriyet Halk Partisi  yeni yasama yılı öncesi parti üst düzey yönetimiyle birlikte İzmir’de kampa gidiyor.  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun da değerlendirme konuşmaları yapacağı kampın 3 gün süreceği belirtildi. 

CHP TBMM Grubu 27. Dönem  5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı için hazırlanan programa göre; CHP Lideri bugün öğleden sonra kampın yapılacağı Royal Teos Termal Otel'e giriş yapacak.
Hazırlanan programa göre; bugün serbest gün olarak belirlenirken akşamında yemekte partililerle bir araya gelecek.

İKİNCİ GÜN SABAHTAN AKŞAMA MESAİ

Kampın ikinci günü saat 10.30’da Kılıçdaroğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayacak. Program, Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in konuşmasıyla devam edecek.
Soyer’in konuşmasının ardından ise saat 11.10-11.45 arasında grup başkanvekilleri değerlendirme konuşmaları yapacak.
Kampın ikinci günü ayrıca saat 14.00-14.45 arasında PArti sözcüsü Faik Öztrak ekonomi konulu sunum yapacak. Öztrak’ın ardından CHP İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, Dış Politika konusunu ele alacak.
Çeviköz’ün ardından ise saat 15.30-18.15 arasından Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ve Onursal Adıgüzel, Sandık Güvenliği ve Seçmen Listeleri konulu sunum yapacak.
Öte yandan kampın ikinci gününde sonunda ise Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, milletvekillerinin eşleriyle çay davetinde buluşacak.

ÜÇÜNCÜ GÜN DEĞERLENDİRMELER YAPILACAK

Kampın 3. günü ise saat 10.00'da milletvekillerinin değerlendirme konuşmalarıyla başlayacak. Milletvekillerinin ardından 16.00-17.00 arasından Kemal Kılıçdaroğlu değerlendirme konuşması yapacak.
3. günün akşamında ise Kılıçdaroğlu, Antik Agora’da İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e AKPM tarafından verilen ödül törenine katılacak.
25 Eylül Pazar günü, CHP Lideri, otelde yapacağı kahvaltının ardından kentten ayrılacak. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0