CHP'den AK Partili Şahin'ne yanıt: Temennimiz daha da çirkinleşmemeniz

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e yönelik hakaret içeren paylaşımda bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkan Yardımcısı Sefa Şahin’in açıklamalarına, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Örgütten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sadettin Coşkuner yanıt verdi.

CHP'den AK Partili Şahin'ne yanıt: Temennimiz daha da çirkinleşmemeniz

Daha öncede, 'hükümeti istifaya' davet eden futbol taraftarlarına hakaret ve küfür içeren paylaşımlarda bulunarak, istifa çağrısı yapan taraftarları “hesap vereceksiniz” diye tehdit eden Sefa Şahin’e seviye hatırlatması yapan, Sadettin Coşkuner “aynı üslupla cevap vermeye aile terbiyemiz ve parti geleneğimiz müsait değil” diyerek şu mesajı paylaştı;

TEMİZ SİYASET DİLİNİ SİZLERE ÖĞRETECEĞİZ

Kelime hazinesi küfürden ibaret olan ve ne yazık ki bir siyasi partinin yöneticisi konumundaki zat, çirkin bir dille İzmir Büyükşehir Belediyemize saldırıyor.

Hepimiz bu büyük acı etrafında kenetlenirken, işi gücü kötücüllük olanların bu çirkin sözlerine aynı üslupla yanıt vermeye, aile terbiyemiz de, Parti geleneğimiz de müsait değil.

Düğmesi baştan yanlış iliklenen siyasetiniz tarihe karışacak, temiz siyaset dilini de sizlere biz öğreteceğiz. Temennimiz o güne kadar daha da çirkinleşmemeniz, insanlarımızı cinsiyetçi dilinize maruz bırakmamanız!

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0