Bomba sözler! CHP Genel Başkan Yardımcısı, partisinin Cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Millet İttifakı'nın parçası olan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu açıkladı. Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı yönündeki tartışmalar devam ederken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu'ndan dikkat çeken bir çıkış geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, partisinin Ankara Çankaya ilçe binasının açılışında yaptığı konuşmada, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi.

Bomba sözler! CHP Genel Başkan Yardımcısı, partisinin Cumhurbaşkanı adayını açıkladı

"CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ KILIÇDAROĞLU'NUN SEVGİLERİNİ İLETİYORUM"

CHP'li Kuşoğlu, Çankayalılara seslendiği açılışta şu ifadeleri kullandı:

"Sayın genel başkanımız, adayımız, Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun sevgi ve saygılarını iletiyorum. Hepinize saygılar sunuyorum"

KILIÇDAROĞLU CANLI YAYINDA YEŞİL IŞIK YAKMIŞTI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitch yayıncısı Jahrein'e konuk olduğu canlı yayında, Cumhurbaşkanı adaylığına yeşil ışık yakarak, "Seçildiğimde beni özgürce eleştirebilecekler" ifadelerini kullanmıştı. Daha sonra bu ifadelerine açıklık getiren CHP lideri, "CHP'nin şuan bir adayı yok. Cumhurbaşkanı adayını soruyorsunuz değil mi? Şuan CHP'nin adayı şudur ya da şu değildir diye bir şey söylemiyorum" demişti

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2021, 12:17

İbrahim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0