Bayraklılı kadınlardan Kılıçdaroğlu'na tam destek

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Anneler Günü öncesi Bayraklılı yüzlerce kadınla dayanışma etkinliğinde bir araya geldi.

Bayraklılı kadınlardan Kılıçdaroğlu'na tam destek

Seçimde başarı sözü veren kadınlar Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tam destek verdi. Bu zor günlerin dostluk, kardeşlik ve dayanışmayla birlikte atlatılacağını, 14 Mayıs’tan sonra ülkeye güzellikler geleceğini vurgulayan Başkan Sandal, “Türkiye’de değişimi kadınlar başlatacak. Ülkemizi aydınlık yarınlara kadınlar taşıyacak” dedi.

600 KADINDAN KILIÇDAROĞLU’NA SÖZ

Genel seçimler öncesi çalışmalarını hızlandıran Bayraklı İlçe Örgütü, Bayraklı Havuz Düğün Salonu’nda 600’den fazla Bayraklılı kadının organize ettiği dayanışma etkinliği düzenledi. Etkinliğe, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin ve Belediye Başkanı Serdar Sandal, meclis üyeleri, parti yöneticileri katıldı. Kadınlara karanfil ve Anneler Günü anısına mektup dağıtımı yapıldı. Bayraklılı kadınlar, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Kemal Kılıçdaroğlu’na oy atacaklarının sözünü verdi.

DEĞİŞİMİ KADINLAR BAŞARACAK

Başkan Serdar Sandal, “Bu ülke değişecekse bunu kadınlar başaracak! Kadınlar; umudumuzun, çocuklarımızın, geleceğimizin teminatıdır. Kadınların aktif hayata katılımını artırıp, ekonomide, siyasette, sanatta, sporda, iş dünyasında daha fazla var olmalarını istiyoruz. Toplumsal hayatın bir parçası olmalarını değil, toplumsal hayata, siyasete yön vermelerini bekliyoruz. Kadınlarımızın özgürleştiği, toplumsal yaşamın her alanında var olduğu, sosyalleştiği, aydınlık bir Türkiye’yi birlikte oluşturacağız. Bunun için tek bir şansımız var o da duruşuyla, ahlakıyla, liyakatıyla bu ülkeye barışı, huzuru, refahı ve adaleti getirecek olan 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Çocuklarımızın, gençlerimizin, ülkemizin aydınlık yarınlarda yaşayabilmesi için tek bir tercihimiz var. Kadınlarımızın da bu tercihini kul hakkı yemeyenden yana kullanacağına inanıyorum. Yolumuz açık olsun” dedi.

KAZANACAĞIZ, BAŞKA ÇARE YOK!

Bayraklı’da aylardır sahada yürütülen çalışmalarda girilmedik sokak bırakmadan genel seçimlere hazırlandıklarını belirten İlçe Başkanı Didem Gültekin, “Başka çaremiz yok! Hep birlikte kazanacağız ve değiştireceğiz. Bu ülkeye yeniden adalet, barış, mutluluk ve huzurlu baharlar gelecek” dedi.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0