Bayraklı’da sandık seferberliği

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu öncesinde çalışmalarını tamamlayan CHP Bayraklı Örgütü, şimdi de sandık seferberliği başlattı.

Bayraklı’da sandık seferberliği

Genel seçimin ikinci turu öncesi Bayraklı’da girilmedik mahalle bırakmayan ve on binlerce haneyi tek tek ziyaret eden CHP Bayraklı örgütü sandık güvenliğinin sağlanması için de çalışma başlattı. İlçe Başkanı Didem Gültekin öncülüğünde ekipler halinde 24 mahallede yürütülen çalışmalarda seçmenlere ulaşılarak çalışma yapıldı. Seçim güvenliğinin sağlanması amacıyla 200’ü gönüllü avukatlardan oluşan toplam 3 bin 99 sandık görevlisi, müşahit ve okul kat görevlisi ile de oylara sahip çıkılarak sandık güvenliği sağlanacak.

HAYDİ BAYRAKLI SANDIĞA!

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Seçimde tüm seçmenlerin sandığa gitmesi kadar oylara sahip çıkılması da önemli. Bu konuda ilçe örgütümüz avukatlar, müşahitler ve tüm sandık görevlileriyle önlemini almış durumda. Artık Bayraklı seçime hazır ve Pazartesi günü yepyeni bir Türkiye’ye uyanmak istiyoruz. Aydınlık yarınlarda mutlu, huzurlu, refah, eşit ve adil bir yaşamı paylaşmak bizim elimizde. Bunu hep birlikte başaracağız ve kazanacağız” dedi.

OYLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, “Aylardır gece gündüz demeden gönüllü ordumuzla birlikte Bayraklı’nın her mahallesinde seçim çalışması yürüttük ve artık tüm hazırlıklarımızı tamamladık. 200’ü gönüllü avukatlardan oluşan 3 binden fazla sandık görevlimiz ile oylarımıza sahip çıkacağız. İnanıyoruz ki, biz kazanacağız ve kimse kaybetmeyecek. Bu kötü düzen değişecek. Ülkeye barış, huzur ve refah gelecek” dedi.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0