Başkan Tekin kadınların gününü unutmadı

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında ilçedeki kadınlara karanfil hediye ederek gününü kutladı

Başkan Tekin kadınların gününü unutmadı

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı. İlk olarak Torbalı’nın tek kadın muhtarı olan Tepeköy Mahalle Muhtarı Ebru Efe’yi ziyaret eden Başkan Tekin, Efe’ye karanfil hediye etti.

Tepeköy Mahalle Muhtarı Ebru Efe’nin Kadınlar Günü’nü kutlayan Tekin, daha sonra ise belediye çalışanlarının ve Torbalı Belediyesi’ne işlem yapmak için gelen kadınların gününü kutlayarak karanfil hediye etti. Öte yandan Torbalı Belediyesi Zabıta ekipleri ise başta tarımda çalışan kadın işçiler olmak üzere, ilçede esnaflık yapan ve pazarda tezgah açan kadınları unutmayarak Kadınlar Günü’nü kutladı.

TEKİN: “SİZLER MUTLU OLURSANIZ HERKES MUTLU OLUR”
Başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, yaptığı açıklamada “Biliyoruz ki sizler mutlu olursanız herkes mutlu olur. Sizlerin mutluluğu için yüzünüzün daima gülmesi için çalışacağız. Yüreği sevgi ve merhamet dolu tüm kadınların ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Ayrıca şehit ve gazi anneleri ile eşleri olmak üzere tüm kadınları saygıyla selamlıyorum. İyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0