Başkan Saygılı’dan mitinge çağrı...

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı; "O gün vatansever İzmir’in günü olacak.”

Başkan Saygılı’dan mitinge çağrı...

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir mitingine videolu çağrıda bulundu. İzmirli vatandaşları, 29 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşecek büyük buluşmaya davet eden Başkan Saygılı; “O gün, vatanını, bayrağını seven; istikrar diyen İzmir halkı kenetlenecek. İnanıyorum ki o gün meydan, icraat siyasetine evet, taş üstüne taş koymamışlara hayır diyenlerle; huzura evet, teröre hayır diyenlerle dolacak. O gün, tüm hemşerilerimizi hep bir ağızdan ‘Doğrusu AK Parti’ demeye bekliyoruz.’’ dedi. Saygılı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İzmir’e müjdelerle geleceğini ve önemli açılışlar yapacağını duyurdu.  

14 Mayıs seçimi, kader seçimidir

14 Mayıs seçiminin kader seçimi, varlık-yokluk seçimi olduğunu belirten AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı; İzmir’in tarih boyu böyle dönemeçlerde öncü bir misyon üstlendiğine dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve tüm AK Parti hükümetlerinin yıllardır İzmir’e özel katkı ve hizmetler sağladığını söyleyen Saygılı, şöyle konuştu; “Sayın Cumhurbaşkanımız İzmir’in en temel sorununa dahi, yerel idarenin işidir demeden elini uzatmış, bu şehrin önünü çok kez açmıştır. Keza, bakanlarımız, vekillerimiz de öyle. Yine, büyük açılışlar yapacak, müjdeler verecek. Gündoğdu Meydanı; ‘Cumhuriyet’ diyecek, ‘Devletin bekası’ diyecek. Gerçek bir hizmet adamını milletin adamını ağırlayacak. Kendisi, Türkiye’nin dört yanına olduğu gibi, İzmir’e de hiç eli boş gelmedi. Yine öyle olacak.  Nasıl 14 Mayıs sandığı eğriyle doğruyu ortaya koyacaksa, mitingimiz de İzmir için hayırlısı ile şerrin ne olduğunu ortaya koyacak. Bu buluşmanın tarihi ve kritik bir önemi olduğunu düşünüyoruz.” 

Milletimiz, sapla samanı ayırt eder

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, birilerinin İzmirlileri yıllardır, Atatürk ve Cumhuriyet değerleri üzerinden tava getirmeye çalıştıklarını belirterek, ‘’Oysa İzmirlinin genlerinde zaten vatanseverlik vardır; İzmir devletini, bayrağını sever; İzmir Atatürk’ün izindedir. Bugün değil, hep böyleydi. İzmir halkı; bu değerlerini siyasetine alet edenlerin, algısını yönetmeye çalışanların da farkındadır. Milletimiz sapla samanı ayırt eder. Çalışanla çalışmayanı, yalancıyla doğrucuyu, bölücüyle birleştireni, ayırt eder. İzmirliler; zillet ittifakının pazarlıklarının farkındadır. Derin bir çatlak almanın çok ötesine geçmiştir, darmadağın olmuştur. Bu ittifak artık, teröristle birlikte sandığa giden, teröristten medet uman bir ittifaktır. İttifakında PKK destekçileri vardır. Sonra, İzmir'in dağlarında çiçekler açar, diyorlar(!) Bölücüyle iş ve saf tutanların yapacağı tek şey; İzmir’in dağlarına terör tohumları ekmek olur! İzmir’in sokaklarını, meydanlarını, dağlarını bu kirli pazarlıkçılara teslim etmeyeceğiz.’’

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0