Bakan Işıkhan: Türkiye Yüzyılı'nı sizlerle birlikte inşa edeceğiz

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, 31 Mart seçimlerinde özellikle kadın ve gençlerin gücünü sandığa yansıtacaklarına inandığını söyleyerek, "Türkiye Yüzyılı'nı sizlerle birlikte inşa edeceğiz" dedi.

Bakan Işıkhan: Türkiye Yüzyılı'nı sizlerle birlikte inşa edeceğiz

Bir dizi program çerçevesinde İzmir'e gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, ziyaretlerini AK Parti İzmir İl Başkanlığı ile sürdürdü. Buradaki "Şehir Buluşmaları" etkinliğinde partililerle buluşan Bakan Işıkhan'a AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ve AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı eşlik etti.

"Türkiye Yüzyılı'nı sizlerle birlikte inşa edeceğiz"

Bakan Işıkhan, yaptığı konuşmada 31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimleri işaret ederek, İzmir'i AK belediyecilik ile tanıştırmak istediklerini söyledi. Bakan Işıkhan, "31 Mart seçimlerinde İzmir'i AK belediyecilik ile tanıştıralım. Sizlerden çok şey bekliyoruz. Çok yorulacaksınız biliyorum ama inşallah bu seçimleri atlattıktan sonra da önümüzde 4 yıllık kesintisiz bir hizmet dönemi var. Türkiye Yüzyılı'nı sizlerle birlikte inşa edeceğiz" dedi.

"Bu ülkeyi patates, soğanla meze yapmaya çalışırlar"

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ise, "Bu ülke çok şey yaşadı. Bu ülkenin hainleri bitmez, bu ülkeyi patates, soğanla meze yapmaya çalışırlar. Sizler bu devleti hainlere teslim etmeyeceksiniz" diye konuştu.

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı da, "Önümüzdeki günlerde bizi yoğun bir çalışma gündemi bekliyor. Teşkilatımız motivasyon içinde, bu motivasyonun en büyük kaynağı Cumhurbaşkanımız" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2023, 09:04

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0