Bahçeli: Dağ'ın sıcaklığı 'Tunç'u eritip savuracak!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Yerel seçimlere ilişkin önemli mesajlar veren Bahçeli, "İstanbul muradına erecektir. Ankara'da altı ok değil 'Altınok' damga vuracak İzmir'de dağın sıcaklığı dağı eritip tuncu savuracaktır." ifadelerini kulandı.

Bahçeli: Dağ'ın sıcaklığı 'Tunç'u eritip savuracak!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

Milli kültür yükseldikçe, siyasetin de kalitesi yükselecektir. Vatana ruh katan, devlete ufuk kazandıran güç kaynaklarından birisi de Anadolu irfanıdır. Anadolu irfanına güveniyoruz. Köküne yabancılaşmış, manevi değerlerle arası açılmış siyasi hilkat garibelerinin milletimize saygı duyması mümkün değildir. Bunların ne kendilerine ne de millete hayırları olmaz. Koltuk, makam için her kötü role talip, her türlü rezalete sahiptir.

14 Mayıs ve 28 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra 31 Mart yerel seçimlerin ardından Türkiyemiz hızlanacaktır. Toplamda 1389 belediyenin önümüzdeki 5 yıllık yol haritası Türk milleti tarafından belirlenecek, cumhurda olanlar şahlanacaktır. Demlenmiş CHP anadolu irfanı karşında mağlup olacaktır. Terör örgütleri, sözde aydınlar, demokrasi muhalifleri, cumhuriyet karşıtları 31 Mart'ta hiç unutmayacakları bir ders alacaklardır. Cumhur bizim Türkiye hepimizindir. Cumhur ittifakı 31 Mart seçimleriyle Türkiye'nin geleceğini hem inşa edecek hem de demokrasi meşalesi ile aydınlatacaktır.

Devlet Bahçeli: "İstanbul muradına erecek, Ankara'da altı ok değil 'Altınok' damga vuracak"


Adaylarımız milletimizin şimdiden takdirini kazanmıştır. Partimizin 385 adayı şu ana kadar kamuoyu ile paylaşılmıştır.

Ayrışmadan Türkiye için çalışacağız. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, duruşumuzla göz dolduracağız. Demlenmiş CHP'nin, yolsuzluk vakalarının volkan ağzı gibi patladığı sadece görünen kısmıdır. Büyükçekmece'deki şaibeler, belediye mensupları tarafından kaba güç gösterileri her vicdan sahibi tarafından eleştirilmiştir. Gazetecilere utanç verici güç gösterisini telin ediyorum. Demlenmiş CHP milletle arasına duvar çekmiştir. Bunların halkçılığı kelebeğin ömrü kadardır.


CHP genel başkanına hatırlatmak isterim ki Türkiye'de Dersim diye bir yer yoktur. Orası tunç yüreklilerin yaşadığı Tunceli'dir. Ankara'yı, İzmir ve diğer belediyeleri CHP'den kurtarmak Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e vefa gereğidir. Demlenmiş CHP gidecek milli birlik ve kardeşlik güçlenecektir. Önümüzdeki 31 Mart seçimlerinin tarihi önemde olduğunu düşünüyoruz. CHP'de çatlak sesler, çamur hesaplar öne çıkmıştır. Davul ile tokmağın ayrı kişilerde olduğu partiye güvenilemez.

ANKARA'DA ALTI OK DEĞİL 'ALTINOK' DAMGA VURACAK
İstanbul muradına erecektir. Ankara'da altı ok değil 'Altınok' damga vuracak İzmir'de dağın sıcaklığı dağı eritip tuncu savuracaktır.

Cumhur ittifakı hazırdır ve mutlaka başaracaktır. MHP hiçbir kara propagandaya hizmet etmeyecektir.


İLK MİTİNG MERSİN'DE

İlk açık hava toplantımızı 28 Ocak 2024 pazar günü Mersin'de yapma kararı aldık. 4 Şubat'ta da Manisa'da açık hava toplantımızı gerçekleştireceğimizi paylaşmak istiyorum. MHP kolları sıvamış, yola koyulmuştur. Gayret bizden takdir milletimizdendir.

Sosyal medya belediyeciliğinin sonu gelmiştir. Sözde cumhurbaşkanlığı yardımcılığına kanıp şehrini yüzüstü bırakanların hesabı 31 Mart'ta görülecektir.

GAZZE'DE ATEŞKES ÇAĞRISI
Gazze'de 25 bine yakın insan terör devleti İsrail tarafından hayattan koparıldı. BM'ye göre 2.3 milyon nüfusu olan Gazze'de 1.9 milyon insanın yerinden edilmiştir. İsrail'e ABD'nin desteği işlenen soykırım suçuna ortaklıktır. Zalimler mazlumların kanını nehir gibi akıtmakta. İlk şart iki devletli çözümdür. İsrail başkanının buna sıcak yaklaşmaya başladığı iddia edilmektedir. Bağımsız ve egemen Filistin devleti kabul edilmeli. Bebekleri öldüren barbarların yakasından tutulup burunlarından fitil fitil getirilmeli.

Çağımızın milletler mücadelesi olduğu düşünüldüğünde, edilgen bir mercekten bakılması doğru sayılmayacaktır. Türk milleti asırlarca doğudan yükselen ışık huzmesi olmuştur. Türk islam medeniyeti buluşların sayesinde, insanların görkem koltuğundan uzunca bir süre inmemiştir.

Yüz akımızı uzaya uğurladık. Mersin doğumlu Albay Alper Gezeravcı'nın da içinde bulunduğu kapsül 36 saat süren yolculuğun ardından uzay istasyonuna vardı. Türk milleti artık uzayda.

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde geçtiğimiz cuma günü yaşanan, asıl mecrasından saptırılan bir hadise konuşulmuştur. İlçe kaymakamımız cumaya gitmiş, minbere çıkan imam, hutbeyi okurken, şehitlerimize rahmet içeren bölümü es geçmiştir. Şehitlerimize rahmet eden kısım okunmayınca kaymakam, imamı uyarmıştır. İmam, 'bana baskı yapılıyor' deyince, kaymakam, 'sen devletin imamısın kimden korkuyorsun' demiştir. Bir çizikten darp raporu almak, müslümanca bir tavır değildir. Huzurlarınızda kaymakamımızın alnından öpüyor, onu yetiştiren ana babasına saygılarımı sunuyorum. Konuyla ilgili hassasiyet gösteren Sayın İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya'yı teşekkürlerimi sunuyorum.

DEVA'cılar, Serokçular, bölücüler, FETÖ'cüler, devlete ve millete diş bileyen namertler hemen kendilerini ele vermişlerdir. Mesele sadece kaymakam ile imam arasında geçen bir olay değildir. Serok Ahmet sana gelince, imamın darp edildiği haberini yayıp peşine takılman münafıklık alametidir.


İSVEÇ'İN NATO'YA ÜYELİK SÜRECİ
Komisyon'da destek verdik, Genel Kurul'da da destek vereceğiz

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0