Aylardır Süren Zorlu Mücadele Sona Erdi, Survivor 2021'de Şampiyon Belli Oldu!

Yarı finalde önce Aleyna Kalaycıoğlu, ardından Ayşe'nin SMS oylaması sonucu veda etmesinin ardından, İsmail ve Poyraz büyük finale adını yazdıran iki yarışmacı olmuştu.

Aylardır Süren Zorlu Mücadele Sona Erdi, Survivor 2021'de Şampiyon Belli Oldu!

2021 sezonunda Survivor’da büyük final günü geldi. Sezon boyunca emek veren yarışmacılar içerisinden ünlülerden İsmail, gönüllülerden de Poyraz finalist oldu. Son SMS oylamasıyla birlikte 2021 sezonunun galibinin hangi yarışmacı olacağı ortaya çıktı. Peki, son dönemde neler yaşandı?

SURVİVOR 2021 ŞAMPİYON ADAYI POYRAZ VE İSMAİL FİNALE NASIL KALDI?

Aylardır adada mücadele veren yarışmacılar içerisinden son dönemece girilmesiyle birlikte oldukça sert potalar yaşandı. Farklı dönemlerde SMS birincisi olmuş isimler yarışmaya birer birer veda ettiler.

İlk olarak Aleyna, Ayşe ve Steven potası gerçekleşti, bu potada daha önce SMS birinciliği olan Steven yarışmaya veda etti. Takım arkadaşlarına kendisini sevdiren Steven 8. oldu.

Bir sonraki hafta yine aynı senaryo gerçekleşti ve Aleyna, Ayşe, Batuhan potasından defalarca birinciliği olan Batuhan çıkmadı. Aylar öncesinden şampiyonluk adayı olarak gösterilen Batuhan erken bir veda yaşadı ve Survivor’ı 7. sırada bitirdi.

Üst üste potalara giren Aleyna’nın yeni bir zaferle ayrıldığı pota ise bu kez Dora, İsmail ve Aleyna potası oldu. Bu potadan çıkamayan yarışmacı ise Dora olarak belirlendi. Sezonun sürpriz isimlerinden Dora ise Survivor’ı 6. sırada tamamladı.

Son haftaların yaklaşmasıyla birlikte artık elemeler de stresli olmaya başladı. Söylenecek isim sayısının azlığıyla birlikte Ayşe, Berkay’ın adını verdi ve Berkay, Ayşe ve Poyraz potası oluştu. Bu potadan çıkamayan Berkay yarışmaya veda etti. Berkay 2021 sezonunu 5. sırada tamamlayan kişi oldu.

Yarı finaldeki son elemede ise iki koltuğu garantileyen İsmail ve Ayşe rahat bir nefes alırken son dörtte Aleyna ve Poyraz arasında eleme gerçekleştirildi. Bu kez elenen isim Aleyna oldu ve Aleyna yarışmacı dördüncü tamamladı.

Son üçe kalan Ayşe, İsmail ve Poyraz üçlüsünden çıkamayan isimse Ayşe oldu. Ayşe yarışmayı üçüncü olarak tamamlarken Poyraz ve İsmail ise 2021 sezonu finalistleri oldu.

SURVİVOR BİRİNCİSİ KİM OLDU, KİM KAZANDI?

2021 sezonunun birincisi 25 Haziran Cuma günü Galataport’taki canlı yayında belirlendi. Sezonun şampiyonu Acun Ilıcalı tarafından canlı yayında açıklandı. Survivor 2021'in şampiyonu İsmail Balaban oldu. 

Emre

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0